Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
παντα φαντασιωνομουνα τον εαυτο μου με 2 κοπελες τι θα κανω πως θα τα καταφερω κλπ......το εν λογω ιδρυμα το γνωριζα οπως και την κωνσταντινα οποτε ειχα μια οικειοτητα καλυτερη ως προσ το τι ηθελα να κανω οποτε ξ3κιναω για να φτασω στο εν λογω ιδρυμα......φτανοντας και περιμενοντας στον καναπε εγω και ενα ς αλλος κυριος μας εμφανιζεται η ευγενεστατη κυρια και μας ανακοινωνει οτι δουλευουν τρεις κοπελες απο τις οποιεσ μονο η κωνσταντινα ηταν διαθεσιμη,αφου ανακοινωνο στην κυρια τις προθεσεις μου δινω το τριανταρι και περιμενω κανοντας ενα ντουζακι την κωνσταντινα και την ντιανα.......προτου προλαβω να τελειωσω το ντους τις βλεπω και τις δυο να μπαινουν μεσα( δεν υπαρχει καλυτερο πραγμα απ το να σε περιμενουν δυο ομορφες παρουσιες στο κρεβατι) λιγα λογια για να σπασει ο παγος και βουρ στον αγωνα με εναλλαγων στασεων και καποτων αναλογα το κοριτσι που επαιρνα (πρωτογνορα πραγματα προς εμου) στο τελος τελειωσα στο θεικο κωλαρακι της κωνσταντινας χωρις να υστερηση και η ντιανα σε κατι ........εφυγα με ενα πλατυ χαμογελο που με συνοδευε σε ολη την διαδρομη μεχρι το σπιτι μου ξεροντας την ηδονη που πηρα αλλα και εδωσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ντιάνα
Υπηρεσίες
DONJUAN69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
347
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, sexaddict7

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού