Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Βικτώρια μας έρχεται από το όμορφο Ekaterinburg.

Εμφάνιση:

Η φωτογραφία νούμερο 6 είναι αυτή που πλησιάζει σε αυτό που συνάντησα. Σώμα με 2-3 κιλά παραπάνω. Μικρό βυζί που ίσως για κάποιους να είναι μειονέκτημα. Εμένα αυτός ο σωματότυπος μου αρέσει πολύ.

Συμπεριφορά:

Στην αρχή λίγο μαζεμένη, αλλά φρόντισα με τον τρόπο μου να λυθεί. Μόλις γνωριστήκαμε λίγο δεν σταμάτησε να χαμογελάει. Θετικό για εμένα ότι δεν καπνίζει.

Επικοινωνία:

Λίγα Αγγλικά. Καταλαβαίνει, αλλά δεν μπορεί να εκφραστεί εύκολα. Εγώ πάντως συνενοήθηκα μαζί της. Να γαμήσω ήθελα όχι να κάνουμε ακαδημαϊκή συζήτηση.

Διάθεση στο σεξ / συμμετοχή:

Μόλις έκανε το ντους κατευθείαν έπιασε δουλειά. Πίπα ακούραστη με DT. Αν δεν την σταματούσα θα τον είχε στο στόμα της σε όλο το ραντεβού. Της αρέσει το γλειφομούνι.

Πρωτοβουλία 10/10. Από τις λίγες φορές που δεν χρειάστηκε να λέω στήσου εδώ, πήγαινε εκεί κ.τ.λ. Κάποια στιγμή που την είχα στα 4 της δείχνω τον καθρέφτη. Χαμογελάει και κατευθείαν γυρνάει το σώμα της ώστε να απολαμβάνουμε τη θέα ;)

Μουνί στενού τύπου, κερματοδέκτης, ακριβώς όπως μου αρέσει. Υγραίνεται εύκολα. Όπως τη γαμούσα άκουσα ένα πλάτσα πλούτσα βγάζω τον πούτσο μου, βάζω δάχτυλο, μούσκεμα το μουνί της. Προσποίηση καμία. Δεν έσκουζε χωρίς λόγο όπως κάτι άλλες που και καλά νομίζουν ότι ο άνδρας έτσι καυλώνει.

Σημείωση για τους δεσμευμένους: δεν φοράει άρωμα, οπότε δεν υπάρχει ανησυχία για το αν θα σας μυρίσει η γυναίκα.

Συμπεριφορά γραφείου:

Άψογη. Δεν ξεπέρασα τον χρόνο.


Συμπέρασμα:

Από τις καλύτερες συναντήσεις μου. Στη σχέση απόδοσης / τιμής έβαλα ένα 8, γιατί πιστεύω ότι αξίζει για όποιον δώσει τα 140. Θα είναι μαζί μας μέχρι τις 3 Ιουνίου και μετά πάλι από Σεπτέμβριο. Της αρέσει η Ελλάδα και οι Έλληνες.

Καλά να περνάμε Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, napoleonV1, Motardos και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2018
Ωραία κριτική..
27 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συνέχισε την καλή δουλειά !
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2