Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 229394
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πολύ πρόσφατη συνάντηση με την Λίζα.
(Με την Λίζα έχουμε βρεθεί αρκετές φορές και υπάρχει μια πολύ καλή οικειότητα απο τους δύο μας).
Το όνειρο επιτέλους έγινε πραγματικότητα και το Λιζάκι πάντα πρόθυμο συναγωνιστές να πραγματοποιήσει τα όνειρά μας.
Επικοινωνία με την Λίζα πολύ εύκολη με μηνυματάκια.
Ραντεβού με την Λίζα στο ξενοδοχείο μου και τσούπ στην ώρα της με το dresscode που της είχα ζητήσει, όπως πάντα πολύ όμορφο το μωρό μου και εντυπωσιακό πάνω στις γόβες του.
Μπαίνει μέσα φιλάκια, αγγαλίες, τα δικά μας(κουβεντούλα).... (είχαμε πολύ χρόνο μπροστά μας) γιατί είχα και αρκετό καιρό να την συναντήσω, παραγγελία το γνωστό κρασάκι που τόσο αρέσει στο μωρό μου (να το μεθύσωΜεγάλο χαμόγελο) και τσούπ ντουζάκι για τους δυό μας και στα του αγώνα.
Τώρα για την Λίζα τι να περιγράψω....για το μωρουδίστικο δέρμα της, για τις υπέροχες ρόγες της, για το μουνάκι της......ή για το υπέροχω κολαράκι της...αχ μωρό μου τι κολαράκι είναι αυτό....!!! (τα έχουν περιγράψει και άλλοι αυτά και καλύτερα απο εμένα).
Μετά την μάχη μας στα της ερωτικής συνεύρεσης που περιλάμβανε ότι μπορείτε να φανταστίτε με το Λιζάκι πάντα πρόθυμο και αφού γνωρίσαμε και ξεσκονίσαμε κάθε γωνία της υπέροχης σουίτας γνωστού 5* Ξενοδοχείου .....αρχίσαμε να ντυνόμαστε σαν ζευγαράκι φούλ ερωτευμένω για την συνέχεια της βραδίας η οποία ήταν πολύ μεγάλη ακόμα.
Ντυνόμαστε πολύ όμορφα και κλασσάτα και οι δύο μας και επισκεφτήκαμε γνωστό εστιατόριο της Αθήνας (βραβευμένω με αστέρια michelin) για να δειπνήσουμε μαζί σαν "ερωτευμένα" πιτσουνάκια. Η αλήθεια με την Λίζα είναι ότι μπορείς να συζητάς μαζί της για πάρα πολλά θέματα, είναι έξυπνη, ετοιμόλογη και πραγματικά εγώ πάντα νιώθω ότι είμαι με μία κοπέλα που την ξέρω πολύ καλά και έχουμε ερωτική σχέση... ποτέ δεν την έχω δεί σαν επαγγελματία και σίγουρα είναι κάτι που μεταδίδει και η ίδια.
Μετά το υπέροχο δείπνο μας και το κρασάκι λέω της Λίζας να πάμε για ένα ποτάκι κάπου αλλού....και τώρα είναι που αρχίζουν τα δύσκολα.....εσείς που θα πηγαίνατε για ποτάκι με αυτό το μωρό????
Τελικά αποφάσισα και την έπεισα.......θα πάμε σε στριπτιτζάδικο!!!!!
Ναι καλά καταλάβατε στριπτιτζάδικο με την Λίζα για ένα ποτάκι...θα μέναμε μόνο σε ποτάκι??πραγματικά κανένας απο τους δύο μας δεν περίμενε την κατάληξη της βραδιάς.
Πάμε σε γνωστό στριπτιτζάδικο και τσούπ πληρώνω την είσοδο....δίνω και ένα καλό μπουρμπουάρ στον τύπο της υποδοχής και μας πηγαίνει στο καλύτερο τραπέζι.
Ερχονται τα ποτάκια μας και εμείς χαζεύουμε το μαγαζί και τα κορίτσια (ότι μπορούσαμε να δούμε γιατί αρκετό το σκοτάδι και βέβαια με την Λίζα αγγαλίτσα εγώ προσωπικά δεν έχω και πολύ διάθεση να χαζεύω τα κορίτσια του μαγαζιού).
Με τα πολλά με τις αγγαλίτσες και τα φιλάκια μας αρχίζουμε να καυλώνουμε και οι δύο μας πάλι και τσούπ με την κουβεντούλα της πετάω την ιδέα να βρούμε μια κοπέλα να χωρέψει για την Λίζα (πάντα σε prive κατάσταση) και εκεί ήταν που έπρεπε να καταπολεμήσω και τις όποιες αναστολές στο Λιζάκι.
Ψάχνωντας να βρούμε πια μας αρέσει αν θα είναι ξανθιά, μελαχρινή (όποια άλλα χρώματα δεν μπορούσαμε να τα διακρίνουμε στο σκοτάδι) ξαφνικά βλέπω μία πολύ εντυπωσιακή μελαχρινή να πηγαίνει να καθίσει σε έναν καναπέ.....σηκώνομαι άμεσως (δεν ρωτάω την Λίζα να μην αρχίσει τα ίσως και τα δενΜατάκι) και πηγαίνω να την φέρω στο τραπέζι μας μην μας την πάρει κάποιος άλλος.
Η κοπέλα πραγματικά πολύ καλύτερη και απο αυτό που περιμέναμε, υπέροχο γυμνασμένο σώμα, πολύ όμορφο προσωπό αλλά και πολύ ομιλιτική (μας εξήγησε τα prive και λεπτομέρεις γιατί εγώ είχα πολλά χρόνια να πάω σε στριπτιτζάδικο και η Λίζα πρώτη φορά) την κεράσαμε και special ποτάκι και κλείνουμε prive κατάσταση.
Ανεβαίνουμε στους prive χώρους καταβάλω το αντίτιμο και πηγαίνουμε στον κατάλληλο χώρο με τα κουρτινάκια (μέγεθως δωματίου ίσα ίσα με περίπτερο χαχαχα).
Και τώρα......τώρα όυτε εγώ ούτε η διστακτική Λίζα μπορεί να κάνει κάτι είμαστε εκεί και θα το ζήσουμε...όντως το ζήσαμε η χορεύτρια να ερωτοτροπεί με την Λίζα εγώ με την Λίζα, εγώ με την χορεύτρια και χάρη στην διάθεση της Λίζας να ζώ το υπέρτατο όνειρο που κάθε αντρας έχει, να είναι μαζί με δύο πανέμορφες γυναίκες και να γίνεται "μάχη" (ξέχασα η χορεύτρια να έχει πάθει πλάκα με τον κώλο της Λίζας και να μας το λέει συνέχεια, να της τον σφαλιαρίζει να της τον γλέιφει και φιλάει εγω να κοροιδεύω την χορεύτρια ότι έχει τόσο ωραίο κόλο και δεν τον δίνει χαχαχα και που να ήξερε!!!!Κατσικογάμης)άλλο δεν περιγράφω δεν έχει νόημα.....αααα ξέχασα η χορεύτρια έφυγε και μας άφησε εμένα και την Λίζα να συνεχίσουμε τα δυό μάς (πώς είχαμε ξεκινήσει την βραδύα και που βρισκόμαστανΧμμμ;Χμμμ;) τελειώνουμε και κατεβαίνουμε κάτω και να γελάμε και να συζητάμε πόσο απροσδόκητα καλή βραδία είχαμε ζήσει..... είχαμε??? δεν νομίζω ....μόλις κατεβήκαμε μας περίμενε το τραπεζάκι μας (έπιασαν τόπο τα πολλά μπουρμπουάρ) ανανέωση ποτών και της λέω "Λίζακι, μωρό μου τι θα έλεγες να πάμε και σε μία ξανθιά επιλογή....."

Λίζα θέλω να σε ευχαριστήσω για άλλη μια φορά για την άλλη μια υπέροχη βραδιά που έζησα μαζί σου και να είσαι σίγουρη σε μια εβδομάδα κάτι άλλο καλό σου ετοιμάζω(πραγματοποίηση φαντασιώσεων)....χαχαχαχα Φιλάκια.ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Συναγωνιστές καλά να περνάτε όσο μπορείτε!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
6 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
cupracing
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2.412
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 grasdas, ζαχαριας μαυρος, panagos7 και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2018
Μπράβο για το όλο στήσιμο της βραδιάς Καπέλο αλλά ο έχεις πιστέψει εντελώς ε; Εμμμμ
27 Μαΐου, 2018
Τι άλλο θα γραφτεί για τη Liza my god! Κεφάλι σε τοίχο!
27 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...ισως ο συναγωνιστης ξεχασε να μας αναφερει στην ιστορια και το δρακο..
27 Μαΐου, 2018
Εξαιρετικό όλο το σκηνικό μπορώ να πω πως με ωθεί να την γνωρίσω και εγώ. Υπάρχει κάποιος τρόπος επικοινωνίας; Άν μπορείς στείλε πμ. Ευχαριστώ.
28 Μαΐου, 2018
ε ρε τι διαβαζω ο καψερός...
J
john100
28 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προτεινω ενα Σαββατοκυριακο στο Μονακο. Την εινα παει στην αρχη της καριερας της και της ειχε μεινει αξεχαστο.
28 Μαΐου, 2018
Τρελο σκηνικο Ναι!
M
Motardos
28 Μαΐου, 2018
Ωραιος ο φιλος !!!!!! Αλλη διασταση στα ραντεβου...Προσκύνημα χαχα
28 Μαΐου, 2018
Ρε φιλε πόσο τον έχεις και σου έδοσε αναλ?
Εμένα μου έριξε άκυρο ...
B
Bon4o
29 Μαΐου, 2018
Συνολικό κόστος αυτης της "αληθινης" συναντησης?
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2