Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με αυτο το υπεροχο κοριτσι πριν λιγες μερες σε δικο μου χωρο, μετα απο την ευκολη συνεννοηση με το γραφειο. Η Ζηνα ηταν ακριβος στην ωρα της φορωντας ενα μαυρο μινι , εχει ενα παρα πολυ ομορφο προσωπο με τρομερα ματια που σε συνδιασμο με το υπεροχο χαμογελο και το ναζι της ΔΕΝ υπαχει περιπτωση να μην σε μαγνητισουν. Το σωμα της ειναι σχεδον τελειο για οσους τους αρεσουν μικροκαμομενες ομορφες κοπελες. Μετα τα τυπικα , και αφου επινε την μπυρα της, ζητησε να παει για ντουζ, ηρθε με την πετσετα τυλιγμενη γυρω της και μετα απο λιγη ακομα κουβεντα ηρθε γονατιστη με ναζιαρικο υφος εκει που καθομουν και επινα το ποτο μου και εκανε ενα σουπερ στοματικο. Με την σειρα μου την πηρα στο κρεβατι οπου εκανε..... χωρις πολλα λογια ενα απο τα καλυτερα πηδηματα που εχω κανει, η κοπελα ειναι το κατι αλλο!! δεν περιμενα με τιποτα αυτο που εζησα Προσκύνημα. Η συμπεριφορα της ηταν απο της καλυτερες που εχω συναντισει ποτε γενικα σε γυναικα, εμενα με μαγεψε και με κερδισε. Αν με αφηνε το συστημα η βαθμολογια θα ηταν αρκετα μεγαλυτερη. Απλα απιστευτη!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
koskam
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
8.788
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntountaras, Ζήνα(2), Gingos και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού