Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χμμμ;Χμμμ; λιγα λογια για την ελενα εβλεπα τις φωτογραφιες της εδω στο site και χωρις να προσβαλω την γυναικα, εχει κορμαρα...να την βαλεις σε μια γυαλινη βιτρινα και να την βλεπεις καθε μερα αλλα το προσωπο της δεν ξερω μου εφερνε σε τραβελοφατσα και ετσι δεν επερνα το πρακτορειο για ραντεβου μαζι της.

Μια μερα ειμαι αθηνα βολτα ειχα και χρονο λεω να παρω το πρακτορειο για να κανονισω συναντηση με την ελενα δυστακτικα για να μην πολυ λεω διαφορα.

Την μερα που ειχαμε κανονισει μολις την ειδα επαθα πλακα γυναικαρα με τα ολα της πολυ ωραιο κορμη ωραιο προσωπο.

Για το θεμα που μας απασχολει Ντροπή πιπα απο τις καλυτερες που μου εχουν παρει με αρκετο σαλιο.

Σταση 1 στα 4 με θεα την κ0λαρα της και το ωραιο της κορμη με σωστη σταση και ωραια επιφωνηματα και το ωραιο τατου που εχει απο πισω.

Σταση 2 ιεραποστολικο δεν εχω να πω πολλα να μην γραφω οτι λενε και οι αλλοι συμπολεμιστες και σας κουραζω.

Σταση 3 με καβαλησε δεν θυμαμαι και πολλα εκει ηταν που μου αλλαξε τα φωτα ΣπασίκλαςΠροσκύνημαΠροσκύνημαΝαι!Ναι! η καλυτερη σταση για την ελενα πιστευω που δεν θα εχει παραπονο κανεις.

Στο τελος ειπαμε μερικα πραγματακια δωσαμε φιληθηκαμε και την αποχαιρετησα Καπέλο

Πολυ ωραια και γλυκια γυναικα εξυπνη που αν την εβλεπα στον δρομο θα εμπαινω με πολυ ωραιο τροπο μεχρι να την κατακτησωΈρωτας!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
45
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixaliss, filiposs, amjik και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2018
Σε ευχαριστω πολυ γιαβρι μου για την κριτικη ..

Αλλα τραβελοφατσα Γλώσσα . Μαλλον κατι πρεπει να κανω με τις φωτο .. Χμμμ;

Αny way το θεμα οτι περασαμε καλα Ματάκι

Αυτο τα λεει ολα . Και παλι σε ευχαριστω Έρωτας
28 Μαΐου, 2018
Οχι και τραβελοφατσα ρε φιλε τυφλος εισαι, εχω κανει ραντεβου κ ειναι πολυ ομορφη κοπελα!
M
Motardos
28 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ματάκι
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3