Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 16 10
Στριπτιτζάδικα 37126
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
5.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
4.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επίσκεψη μέσα στην εβδομάδα αλλά είχα πάει ξανά πριν λίγο καιρό....Παρκάρισμα σχετικά εύκολο τριγύρω στην Πάντειο...Αλλά θέλει προσοχή από πίσω στα στενά...Απέξω οι γνωστοί που καθόντουσαν και πιο παλιά στο λίντο,τώρα έχουν μεταφερθεί απέναντι...Ταξιτζήδες και γενικότερα "σουλατσαδόροι" που χρόνια τώρα "γυρνωβολάν" τέτοιου είδους ιδρύματα και κόβουν κίνηση...Είσοδο δεν έχει τις καθημερινές,βέβαια κάθεται κάποιες φορές η κοπέλα εκεί αλλά εγώ πλήρωσα μέσα το ποτό 10 ευρώ...Στο μπαρ ευγενικές οι κοπέλες δε λέω αλλά ψιλοβλαχαδερά....Το προσωπικό σχετικά σε καλά επίπεδα αν και έχουν "εμπειρία" από απέναντι...

Η μουσική καλή με τον ντι τζέι να είναι έξυπνος σε ατάκες...Ο χώρος μέσα προσωπικά δε μου κερδίζει το ενδιαφέρον,δηλαδή σε σύγκριση με αλκατράζ που είναι σε στυλ στριπ απέχει πολλά χιλιόμετρα....Η πίστα είναι στη μέση και όπως μπαίνει κάποιος δεξιά,κάνει ένα Γ και γύρω από αυτήν έχει τραπέζια του στυλ καναπέδες για να κάτσουν παρέες...Καθημερινή ήταν σχετικά όλοι οι καναπέδες γεμάτοι αλλά γενικά ο κόσμος λιγοστός...Στο μπαρ ήμουν μόνος μου σχεδόν εκτός από άλλους δύο οι οποίοι μόλις ήρθε κοπέλα κοντά τους πήγαν στα πιο ιδιαίτερα....

Έχει απλό χορό στα 10 ευρώ.πριβέ στα 50 και σουπερ πριβέ στα 100 που οι υπηρεσίες αναλόγως την κοπέλα "διαφέρουν"...Δε γνωρίζω τι κάνει η κάθε μία καθώς με τη μόνη που είχα πάει στο πριβέ ήταν η Μάρθα η οποία πλέον έχει αποχωρήσει από εδώ...
Κοπέλες είχε δε μπορώ να πω αρκετές,ονόματα τώρα όπως Λουίζα,Άντζυ κτλπ αποτελούν τις σταθερές του καταστήματος με μικρές πινελιές από κάτι καινούργια τεμάχια τα οποία όμως δεν κερδίζουν το ενδιαφέρον,τουλάχιστον το δικό μου...
Έκατσα περίπου μία ώρα και ειλικρινά βαρέθηκα,γι αυτό και ο τίτλος της κριτικής,μόνο μία κοπέλα ήρθε στο μπαρ να γνωριστούμε,οι υπόλοιπες αδιάφορες στο τι γίνετε στο υπόλοιπο μαγαζί πέραν από κοντά στην πίστα....Βέβαια εκεί είναι οι τουρίστες που θα απαγκιστρωθούν και θα αφήσουν το "μαρούλι" στο μαγαζί...!
Αυτά από εδώ νεότερα σε επόμενη επίσκεψη στο φόρουμ....
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, james034 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2018
λουιζα η αγαπημενη μου...φοβερος ζοσβυ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1