Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά τη συνάντησή μας με την Έλενα μου έμεινε μια επίγευση παλιάς Ελληνικής τσόντας δεκαετίας 80 με τον Τέλη Σταλόνε και διάφορες πρωταγωνίστριες της εποχής. Πλάκα είχε δε λέω, αλλά πλέον το είδος το θεωρώ ξεπερασμένο. "Βάλτον πιο βαθειάαααα- ναι ναι χύνωωωω γαμιά μου, καριόλη, γαμιόλη!!!! Γαμώτο!!!" Τα άκουσα όλα και περισσότερα ακόμα. Άμα γουστάρετε να το ζησετε βουρ μάγκες. Ειδικά οι νέοπες. Me,i'm done with this.
Πάντως τα βυζιά της είναι θεϊκά και η συμπεριφορά και τα Ελληνικά της στο social εξαιρετικά. Δάκτυλα δεν σηκώνει, πρωκτικό μόνο στα τεσσερα.Στα γλωσσόφιλα είναι και ναι και όχι, αναλόγως καύλας κατι απολύτως φυσιολογικό. Είναι επαγγελματίας καθαρά και με κάποιους που της κάνει κλίκ ίσως και να ξεδίνει.
Εγώ της βγάζω το καπέλο για τη φιλοσοφία της ζωής και αντί να της τα'δινα για πήδημα θα προτιμούσα να πιούμε φιλικά έναν καφέ ή να χτυπήσουμε τίποτα πιτόγυρα. Είναι ότι πρέπει για να σου φτιάξει τη διάθεση. Μπορεί δε να μιλήσει για τα πάντα. Οικονομικά, πολιτικά, κοινωνικά,επιστημονικά καλλιτεχνικά κάτι που την καθιστά εξαιρετική επιλογή για συνοδεία.
Στα του αγώνα τωρα παίχτηκε ένας γύρος με απ'όλα, καθαρής διάρκειας ημιώρου,με δύο σκουφάκια (το δεύτερο μετά το πρωκτικό). Το σεξ ήταν εξαιρετικά έντονο και για μένα μάλλον εξαντλητικό, ώστε να αφήσω τον υπόλοιπο χρόνο στο social κομμάτι.
Εν κατακλείδι: Έλενα σ'ευχαριστώ που μου έδωσες έστω και τώρα την ευκαιρία να νοιώσω για μια φορά "Τέλης".

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
611
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 filiposs, mallias20, LanciaRallye037 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2018
Ευχαριστω για την κριτικη Έρωτας

Τωρα ως προς τον τροπο που εκφραζομαι στο σεξ , δεν ειναι αναγκαια αρεστος σε ολους..

Και παλι σε ευχαριστω !!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1