Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
H Mαρίνα είναι σχετικά καινούρια κοπέλα Ρωσόφωνη,με μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της,σώμα κανονικό,λευκόσαρκη,συμπαθητικής εμφανίσεως. Έχει εργαστεί και στο Φυλής 109β με το ίδιο όνομα ένα διάστημα.Κατέβαλα το δεκάρικο και πέρασα στο δωμάτιο.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο,δεν ομιλεί Ελληνικά αλλά τα Αγγλικά της είναι σε σχετικά καλό βαθμό.Συστηθήκαμε να σπάσει ο πάγος.Η Μαρίνα χαμογελούσε αμυδρά.Στην αρχή ξεκινήσαμε με φιλιά τα οποία ήταν στο στόμα χωρίς γλώσσα.Κατόπιν περιορίστηκαν και αυτά στο ελάχιστο.Η Αλίνα μου είπε να ξαπλώσω.
Ξάπλωσα στο κρεββάτι με ρώτησε για την πίπα της είπα άνευ.Καθάρισε το πέος μου με απλό χαρτί υγείας δεν είχε φέρει μωρομάντηλα.Τον πήρε στο στόμα,η πίπα της ήταν αργή,κανονικού βάθους και καλής ηδονικότητας.Στο μουνάκι έτσι όπως είχε στηθεί δεν μπορούσα να πιανω.
Της είπα να περάσουμε σε 69 αλλά αρνήθηκε,της το προτείνω για δεύτερη φορά αλλά δεν δέχθηκε.Συνέχισε την πίπα της.
Κατόπιν πέρασε προφυλακτικό και ανέβηκε πάνω μου.Στην στάση αυτή δεν έκλεψε,έμεινε σε μία θέση άκαμπτη και ευθυτενής ενώ κρατούσε τα κάγκελα του κρεββατιού.Εγώ παλινδρομούσα βαθιά μέσα στο μουνάκι της. Της είπα να έρθει πιο κοντά μου να με γλύψει. Με έγλυψε σε αυτί και λαιμό αναστενάζοντας ηδονικά όσο την γαμούσα.Πλην όμως δεν είχε έρθει πολύ κοντά μου.Γενικά απότι κατάλαβα απεύφεγε τις πιο στενές επαφές.
Στην στάση του πισοκωλητού πήρε σωστή θέση και όσο την γαμούσα αισθανόμουν πολύ καλά το μουνάκι της και είχα και καλή θέα της διείσδυσης.Σε πιο γερά καρφώματα μου είπε να κάνω πιο σιγά και το σεβάστηκα.
Στην στάση του ιεραποστολικού ήρθα σε στενή επαφή μαζί της πλην όμως μου κρατούσε με τα χέρια της το πρόσωπο μου για να μην την γλύφω.
Αφαίρεσα το προφυλακτικό για να τελείωσω στο κορμί της (είχα ρωτήσει την υπηρεσία και μου είπε ότι η κοπέλα το κάνει) η κοπέλα όμως είχε αντίθετη γνώμη.Δεν ήθελε να τελειώσω πάνω της.Έτσι λοιπόν ξάπλωσα και η κοπέλα ήρθε δίπλα μου.Άρχισε να με χαιδεύει στα αρχίδια και να με γλύφει σε αυτί και λαιμό.Ολοκλήρωσα πάνω στην κοιλιακή μου χώρα.
Εν κατακλείδι η Μαρίνα με μπέρδεψε αρκετά.Η εντύπωση που αποκόμισα όταν την είδα στο σαλόνι και κατόπιν μέσα στο δωμάτιο είναι ότι ήταν κουρασμένη.Κάνει και την απογευματινή και την βραδινή βάρδια απότι είδα στις ενημερώσεις.Αν θέλει μπορεί να είναι καλή.Οι αποδόσεις της κυμαίνονται απο πολύ καλές εώς μέτριες αναλόγως το mood της και τον πελάτη. Σε εμένα ήταν απλώς καλή. Στ αρνητικά ότι δεν δέχθηκε γλωσσόφιλα,69 και cob. Στα θετικά ότι έκανε ελεύθερο στοματικό,δεν έκλεψε στις στάσεις,με έγλυψε. Στα θετικά επίσης ότι θέμα χρόνου σε εμένα τουλάχιστον δεν τέθηκε ούτε απο την υπηρεσία αλλά ούτε και απο την κοπέλα.Θα την ξανατσεκάρω μήπως την πετύχω σε καλύτερο mood και υπάρξει βελτίωση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού