Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294633
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βραδυνή καταδρομική χθες και έχοντας γυρίσει αρκετά μαγαζιά του κέντρου χωρείς να βρω κάτι ενδιαφέρον καταλήγω στο βουνό.
Χτυπάω το κουδούνι ανοίγει η τσατσά:
- Έχουμε την Πένυ την ξέρεις;
- Λες να μην την ξέρω;
- Ωραία θες να περάσεις;
- Λες να μην θέλω;
Και περνάνω στο σαλόνι, μπαίνει η Πένυ μες στη καύλα όπως πάντα και μου χώνει τα βυζιά στα μούτρα, αυτό είναι καλωσόρισμα.
Είπαμε κάνα δυό πρόστυχα λόγια και πέρασα στο δωματιάκι, η κοπέλα αυτή γουστάρει πολύ τη σκληρή χρήση και έπερεπε να δώσω γκάζια.
Έρχεται λοιπόν η Πένυ μες στη τρέλα ξαπλώνει και αρχίζω να γλείφω τα βυζάκια της. Η κοπέλα γούσταρε κι άρχιζε να παίζει με το μουνάκι της.
Αφού χόρτασα βυζί σηκώνομαι και της φέρνω την πούτσα στο στόμα, της πιάνω και το κεφάλι και αρχίζει μια PSE πίπα βγαλμένη από τσόντα. Την πίεζα να τον πάρει βαθιά η Πένυ τον ρούφαγε με gaging και μετά τον έβγαζε για να πάρει αναπνοή και μετά ξανά πάλι. Μετά ξάπλωσα εγώ και ήρθε η Πένυ από πάνω να συνεχίσει την πίπα κι εδώ ίδια σκηνή πάλι βαθιά πίπα και το σάλιο να τρέχει ποτάμι πολύ slopy. Από την ένταση που έβγαζε κόντευα να χύσω και λέω πάμε να κάνουμε σεξ τώρα. Την γυρίζω στα 4 και της χώνω σιγά-σιγά το κεφάλι αρχίζουμε να πιάνουμε ρυθμό. Τον βγάζω και στήνεται στα όρθια μπροστά στο καθρέφτι ε ρε πούτσα που θες τώρα της τον καρφώνω με όση δύναμη μπορούσα αυτή να μου λες γάμα την πουτάνα σου καριόλι και τέτοια τα μπινελίκα πέφταν βροχή. Αφού της τον κάρφωνα της λέω σκήψε μωρή και την γυρίζω στο κρεβάτι κεφάλι κάτω κώλος πάνω. Κι εδώ τα ίδια πούτσα δίχως έλεος. Για να κατεβάσω τους σφυγμούς την γυρίζω στα γόνατα και μου παίρνει πίπα, μόλις παίρνω τα πάνω μου ξανά μουνί με ιεραποστολικό και ξανά πίπα. Αυτό έγινε κάνα δυό φορές και στο τέλος πέταξα την καπότα και της τα έδωσα στο στόμα. Η ένταση ήταν τόση πολύ που δε κατάλαβα πότε την έχυσα τα πήρε παντού η καριόλα και με κοίταγε.
Η κοπέλα κάνει σεξ γιατί γουστάρει να κάνει σεξ είναι το χόμπι που έκανε επάγγελμα, Πενάρα είσαι η πρώτη Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πένυ
BigJumper
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
838
Πόντοι:
2.972
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, nikfragkos, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2018
Αρχισε ελεύθερο τελειωτικό στο στόμα η Πένυ; Στο βασικό πρόγραμμα στο έκανε φίλε;
Ωραια κριτική!
29 Μαΐου, 2018
Το σκεφτόμουν καιρό, αλλά η ενθουσιώδης κριτική σου με έπεισε!Την επόμενη φορά που θα εἰναι εκεί, θα την τιμήσω όπως πρέπει !!
14 Απριλίου, 2019
θελω να ξαναβρεθω με την πενη, διαβασα την κριτικη σου για αυτη εδω και στο Κωνσταντιν. 80, επειδη ομως ειδα και αρκετες αλλες, και τις συγκρινα με την δικη σου μαλλον δεν θα παω γιατι νομιζω οτι την πρωμοταρεις και εγω στην πραξη θα ξενερωσω και θα κλαιω τα φραγκα μου
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3