Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 652784
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επίσκεψη στο Συγγρού 40-42 όπου είχαμε :

6ος όροφος η σερίφησσα με πέρασε στο σαλονάκι , δούλευαν 3 κοπέλες , τις φώναξε το λοιπόν με το μικρόφωνο...
Ντιάννα καστανόξανθη μιλφ με πιασίματα και 2άρι βυζί
Τζούλια καστανή παχουλή μιλφ με 2άρι βυζί και
Μόνικα μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα ωραίο κώλο μικρό βυζί .
πολύ "φτωχό" ρόστερ μιας και καλύτερη απ όλες έφτασε να είναι η βετεράνος Μόνικα.

3ος όροφος η σερίφησσα με πέρασε στην σαλονάρα , εδώ είχαμε απαρτία μιας και δούλευαν όλα τα μεγάλα ονόματα του καταστήματος . Τζέσικα , Αλίσια και Λεϊλα ήταν στο δωμάτιο διαθέσιμες άλλες 3 κοπέλες όπου και εδώ η σερίφησσα τις φώναξε μέσω μικροφώνου...
Τζούλια σχετικά καινούργια στο μαγαζί , ξανθιά κανονικό σώμα αλλά γενικά αδιάφορη σαν παρουσία .
Μαρίνα μιλφ με καστανό σκούρο μαλλί μακρύ καλό σχετικά σώμα έχει δοκιμαστεί και αυτή με καλές εντυπώσεις όπως βέβαια και οι 3 που βρίσκονταν στο δωμάτιο , και τέλος
Αγάπη η ξανθια μίλφ με το κοντό μαλλί , σώμα με αρκετά πιασίματα αλλά καλή επιδερμίδα πολλά τατουάζ με μεγαλύτερο αυτό που βρίσκεται στην πλάτη της , βυζί 2-2.5άρι .

Αποφάσισα μετά από χρόνια να την δοκιμάσω και πάλι αλλά πρώτη φορά σε αυτό το μαγαζί. Η σερίφησσα αφού πήρε σεντόνι πετσέτα και ατομικές παντόφλες με οδήγησε στο δωμάτιο .Ήρθε η αγάπη με άφησε να κάνω ντουζάκι και επέστρεψε μετά απο λίγο. Όσο μιλούσαμε η Αγάπη έστρωσε το σεντόνι στο κρεβάτι . Αρχίσαμε να φιλιόμαστε να χουφτώνουμε ο ένας τον άλλο , της έβγαλα το στριγκάκι της και έγλυψα τόσο την μουνάρα της όσο και την κωλοτρυπίδα της . Μετά με ξάπλωσε στο κρεβάτι και άρχισε να γλύφει αρχικά τα αρχίδια μου και μετά εξαφάνισε τον πούτσο μου , πότε σαν να γλύφει παγωτό πότε με συνεχόμενα deep throat αφού άντεξα όσο άντεξα τελείωσα στο πρόθυμο στοματάκι της. Έτσι τελείωσε το 20λέπτο σχεδόν "pre game".

Ντουζάκι και πάλι για φρεσκάρισμα και ξάπλωσα στο κρεβάτι. Ερώτηση για το τι μασαζ θέλω , της είπα χαλαρωτικό θέλω αλλά εσύ κάνεις δυνατό . Γέλασε , έβαλε λάδι στο σώμα μου απο την μέση και πάνω και κάθισε πάνω στα κωλομέρια μου . Μασάζ αρχικά λοιπόν απο την μέση και πάνω μέχρι τους ώμους και λίγο στον αυχένα. Το μασαζ της είχε διάφορες τεχνικές , πότε χρησιμοποιούσε τα δάχτυλα της , πότε τις παλάμες και τους αγκώνες της και τέλος τα γόνατα της . Σηκώθηκε όρθια και συνέχισε στα πλευρά και στα χέρια . Στην συνέχεια τοποθέτησε μαξιλάρια στα πόδια μου και ξεκίνησε για πολύ ώρα μασάζ στις πατούσες και στις φτέρνες , αφαίρεσε τα μαξιλάρια και συνέχισε στα υπόλοιπα μέρη των ποδιών μου . Αφού τελείωσε και με τα πόδια αλείφτηκε και αυτή με λάδι και για κάνα δεκάλεπτο ακόμα μου έκανε btb . To μασάζ κράτησε σχεδόν μια ώρα (50 λεπτά για την ακρίβεια όπως είδα απο το ρολόι στον τοίχο) μου είπε αν θέλω να γυρίσω για να συνεχίσουμε και δεύτερο γύρο , της απάντησα ότι ήδη έχουμε ξεπεράσει τον χρόνο , η απάντηση της ήταν ότι δεν πειράζει . Σε αυτό το σημείο να αναφέρω ότι όσες φορές έχω πάρει την Αλίσια , την Τζέσικα την Λειλά αλλά και την Μαρίνα αλλά και άλλες κοπέλες πάντα ξεπερνάμε τον χρόνο και ποτέ δεν υπήρξε πρόβλημα.

Γύρισα το λοιπόν , ανασήκωσε λίγο το μασαζοκρέβατο , φιλιά σε όλο το σώμα μέχρι που κατέληξε πάλι ανάμεσα στα πόδια μου , γλύψιμο αρχιδιών πάλι και πίπα ρουφηχτή και με πολλή λύσσα ... Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση με αυτή απο πάνω για λίγο , της είπα να σηκωθούμε για να την πάρω απο κώλο , στήθηκε γονατιστή στον καναπέ σάλιωσε λίγο την κωλοτρυπίδα της και οδήγησε τον πούτσο μου μέσα σε αυτή , δυνατό αδιαμαρτήρητο κωλογαμίσι για σχεδόν ένα δεκάλεπτο μέχρι που τελείωσα .

Της ζήτησα να μου βγάλει με οινόπνευμα τα λάδια πρίν μπώ για μπάνιο αλλά μου είπε ότι έχει κάτι καλύτερο...μου είπε να ξαπλώσω , πήρε αφρόλουτρο και για πέντε λεπτά με έτριψε με αυτό , μου είπε να το αφήσω για ένα 2λέπτο και μετά να κάνω μπάνιο, όντως ήταν πολύ καλύτερο δεν έμεινε ίχνος λαδιού . Στο δωμάτιο έκατσα γεμάτη μιάμιση ώρα απο την ώρα που ήρθε η Αγάπη στο δωμάτιο , ακόμα μία πετυχημένη συνεδρία σε αυτόν τον όροφο του καταστήματος.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 23, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.586
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, Bonecrusher και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού