Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 29 10
Μασατζίδικα 78291
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
πέρασμα από Μονής Προδρόμου 6.Στην υποδοχή κλασσικά η Γκαλινα, ροστερ 4 κοπέλες, είδα τις 3.
Ολγα ξανθιά χοντρή μιλφ με 2αρι βυζι
Άννα μελαχρινή ψηλή κανονικό σώμα 2αρι βυζι
Ειρήνη καστανή πολύ λεπτή με 2.5-3αρι βυζι, δούλευε και η Μαρίνα αλλά ήταν δωμάτιο. Επιλογή Ειρήνης λοιπόν, κοπέλα από την Ουκρανία 27 ετών, το σώμα της δεν δείχνει ότι είναι μητέρα δύο παιδιών, ελληνικά δεν μιλάει τα δε αγγλικά της πολύ φτωχά. Τα χείλη της φτιαγμένα και το βυζι σιλικονατο. Ρώτησε αν θέλω μασάζ. Έβγαλε το μαύρο φόρεμα της και έμεινε με τα κόκκινα εσώρουχα της και τα ωραία ψηλοτάκουνα πέδιλα της. Μασάζ έχω κάνει και χειρότερα, θέλει δουλίτσα, είχε ένα συγκεκριμένο μοτίβο, έκανε λίγο πόδια μετά λίγο ώμους και αυχένα, η σταθερά ήταν ότι ανάμεσα πάντα έτριβε κωλο μάγουλα για αρκετή ώρα όπως κσι ανάμεσα στα μπούτια. Δεν την άφησα για πολύ ώρα. Σηκώθηκα καθιστός στο κρεβάτι, αρχίσαμε να φιλιομαστε και να τρίβω το μουνακι της. Την ξάπλωσα στο μασαζοκρεβατο όπου εγλυψα για αρκετή ώρα το μουνακι της, υγρανθηκε πολύ γρήγορα και το απολάμβανε. Σηκώθηκα κάθισα στον καναπέ την έβαλα γονατιστή να μου πάρει πιπα, πιπα σε αργούς ρυθμούς σαν να γλύφει παγωτό λίγες φορές τον πήρε βαθιά, έκανε και ένα γρήγορο πέρασμα από αρχιδια, σηκώθηκα όρθιος μπροστά της και την έχουσα στόμα λαιμό και βυζια, αυτή έτριβε τα χυσια μου στα βυζια της και στο λαιμό της. Αφού καθαρηστηκαμε αρχίσαμε δεύτερο γύρο, ξανά φιλιά ξανά μουνογλυψιμο, μου έκανε πάλι πιπα αλλά αυτή την φορά δεν την άφησα για ώρα γιατί ήθελα να την γαμισω. Πέρασμα προφυλακτικου, πρώτη στάση την ανέβασα πάνω μου όπου κουνιόταν πάνω κάτω ενώ αναστεναζε στο αυτή μου, την σήκωσα και την πήρα λίγο στα όρθια, τριτη και τελευταία στάση την έβαλα ανάσκελα στο μασαζοκρεβατο όπου την γαμουσα σε πολύ καλό ρυθμό, είχε ανοίξει αρκετά τα πόδια της και έμπαινα βαθιά μέσα της, έβγαλα το προφυλακτικό και έχυσα στα μουνοχειλα της, σηκώθηκε και μου στράγγιξε τον πουτσο μου με το στοματάκι της. Μπανακι δίπλα φιλί και γειά σας. Το έχει το όνομα φαίνεται... Αν βελτιώσει το μασάζ θα είναι σούπερ και τώρα βέβαια πολύ καλή είναι γιατί είναι καυλα στο γαμισι ενώ και 60 ευρώ για 50 λεπτά και δύο εκτονώσεις είναι απίστευτο vfm. Θα τιμηθεί σύντομα και άλλες φορές.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 19, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.653
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, muffer35 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού