Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εχω αρχίσει να πιστεύω οτι μαλακιζομαστε που καθόμαστε και γράφουμε κριτικές. Ο βαθμός υποκειμενικότητας στο συγκεκριμένο θέμα ειναι άπειρος. Οι φωτογραφίες δεν με πολύ ψήνανε αλλα οι κριτικές των φίλων απο κάτω με έπεισαν να την επιλέξω. Χτυπάω πόρτα, ανοίγει και βλεπω το άλογο... με τα τακούνια έφτανε το 1.85 , εντυπωσιακό το θέαμα μαζι με το χαμόγελο με πείθουν να παραμείνω παρ´οτι στη φάτσα μου θύμιζε λιγο δεκανέα ΕΠΟΠ ,έντονα μήλα, φρύδι εθνάρχη , μύτη με χοντρό κόκαλο πεταχτά αυτιά... δε γαμιεται λεω τουλάχιστον φενεται κορμάρα. Βγαίνω απο το ντους , βγάζει το φόρεμα και η εντύπωση παραμένει ίδια και χειρότερη, σώμα γεμάτο γωνιές , κόκαλα , μικρό πεσμένο βυζι ,νουνερο παπούτσι 45, λεω απο μεσα μου «ρε λες ...?» Η ιδεα δεν με χάλασε απόλυτα , λεω τόσες μαλακιες εχω κανει στη ζωη μου ας το δοκιμάσω και αυτο... Στο διαταυτα πίπα σεμιναριακού επιπέδου -για τους λάτρεις-εγω δεν ειμαι- που αυξάνει όμως τις υποψίες , διαθεση, κοπανημα κλπ το εχει το άθλημα. Παίζει λιγο θέατρο ισως κάποιες στιγμές να γουστάρει κιόλας, δεν ξερω... ήρθε το τελος τα μάζεψα και εφυγα με την απορία. Για να πω την αλήθεια και επειδη έβαλα και δάχτυλο κλπ η πιθανότητα να ειναι transformer ειναι παρα πολύ μικρή , απλά αν κάποια απο όσες εχω παει εχει έστω και μια πιθανότητα , ειναι αυτη. Πραγματικά απορώ με τις προηγούμενες κριτικές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 24, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Virginios_Richter
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.336
Πόντοι:
5.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, THV, JOHN-PLAYER-SPECIAL και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαΐου, 2018
45 νούμερο fail..Κεφάλι σε τοίχο!
26 Μαΐου, 2018
Thanks Virginios..Παιζει να ευχαριστήθηκαν και το riming /γαργαλητο ..
27 Μαΐου, 2018
Ξέχασα να αναφέρω οτι όταν μπήκα έβλεπε ποδόσφαιρο.... Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
02 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

θεος.............Καπέλο και την σκεφτομουν να σαι καλα Ναι!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4