Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη στην Φυλής πριν μια βδομάδα στην απογευματινή βάρδια ψάχνοντας κάτι που θα με προσελκύσει για να δοκιμάσω νέες γεύσεις κ όχι τα κλασικά μου στάνταρ. Από έκανα ένα πέρασμα από Διδύμου στα δύο 7αρια είχε δύο πολύ καλά τεμάχια Τζώρτζια κ Χριστίνα (νομίζω) που σκέφτηκα να μπω αλλά είπα να κάνω πρώτα την τσάρκα μου. Αφού περιπλανήθηκα κ δεν βρήκα κάτι να με συναρπάσει είπα να ρίξω μια ματιά στην Έλενα Φώκαιας 7 που έχω ξανά τιμήσει άλλες δύο φορές. Αλλά επειδή πήγαινα στοχευμένα λέω ας δω πρώτα τι παίζει στο δεξί το σπίτι που δεν έχω περάσει ποτέ με καμία. Βγαίνει η τσατσά μου λέει έχω την Σάρα κ ξεκινάει το ποίημα του προγράμματος κ ξάφνου εμφανίζεται ένα ζυμαρακι σούπερ.
Η Σάρα είναι νεαρή μετρίου αναστήματος λίγο τσουπωτουλα αλλά με ωραία βυζια, τροφαντο κωλαρινο και ένα προσωπάκι που στάζει μέλι. Δίνω το 20αρι κ περνάω. Μετά από λίγο έρχεται η μικρή η οποία δηλώνει από Ισπανία αλλά θα συμφωνήσω πως Αλβανοφερνει, το οποίο δεν με νοιάζει αλλά σε ερώτηση μου από ποια πόλη είναι αφού σκέφτηκε 5 δευτερόλεπτα μου είπε Ίμπιζα. Την ξέρεις;;;
Προσπερναω αυτές τις βλακείες κ πάμε στο ψητό. Η κοπέλα κάνει πολύ καλό ελεύθερο στοματικό κ με παρότρυνση τον πήρε όλο μέσα στο στόμα αλλά όχι ιδιαίτερο καραμελωμα για όποιους τους ενδιαφέρει. Στο 69 κυρίως δεχόταν χωρίς να γλύφει παράλληλα τόσο πολύ.
Από σεξ ακολουθησε μόνο μια στάση με αυτή από πάνω όπου είχε παρα πολύ καλή συμμετοχή κ με κοιτούσε καυλωτικα μες στα μάτια. Σκέφτηκα να δοκιμάσω για γλωσσοφιλα καθώς έδειχνε ότι μπορεί να ανταποκρινόταν αλλά δεν παίρνω όρκο, δεν δοκίμασα. Δυστυχώς δεν προλαβα να χαρώ την κωλαρα της στα τέσσερα αλλά θα έχουμε επανάληψη.
Όπως έγραψε κ ο συναγωνιστής από κάτω, ενώ έχει ωραίο τσουπωτο κορμακι (όχι χοντρή) και ωραίο δέρμα, με τις τρέχουσες στα πόδια κάτι πρέπει να κάνει γιατί όντως είναι λίγο ντεκαβλε γιατί είναι κάπως άγριο το χνούδι που έχει. Αξίζει πάντως μια δοκιμή. Εγώ θα επαναλάβω.
Τέλος από όσο μου είπε συνήθως παίρνει ρεπό Τρίτη Τετάρτη ενώ κάποιες μέρες βαράει διπλό βάρδια κ τη νύχτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
360
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ, Masazonomaxos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού