Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...Μια αδυναμία στις μικρές την έχω...Ντροπή
...Η μικρά έδειχνε πολύ πιπίνα...οπότε για μένα ήταν μονόδρομος το κασκαντεριλίκι...
...Κλείνω με το γραφείο για μία ώρα...incall...τους είπα μεσημέρι...μου πρότειναν αυτοί την ώρα...και την δέχτηκα...(έχει σημασία αυτή η επισήμανση μου)...
...Φτάνω στην ώρα μου...παρόλο που έριχνε καρεκλοπόδαρα έξω...και είχε κίνηση...
...Ανεβαίνω...την βλέπω γελαστή...οπότε αποφασίζω να μείνω...προπληρώνω για μία ώρα...και με προτρέπει να μπω για μπάνιο...
...Πέρνει τηλέφωνο το γραφείο να ενημερώσει...και ενώ είμαι στο μπάνιο...με ενημερώνει ότι θα μείνω μισή ώρα...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
...Λοιπόν...εσείς του γραφείου...πρέπει να μάθετε κάτι...
...Όταν ο πελάτης ζητάει μία ώρα χαλάρωσης...ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΩΡΑ...ΟΧΙ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ...
...Αμα του βάλετε χρονόμετρο...αντί να χαλαρώσει να τεντωθεί ακόμα περισσότερο το νευρικό του σύστημα...και θα έρθει το ακριβώς αντίθετο αποτέλεσμα...
...Πάμε στα επίμαχα...
...Η πίπα μέτρια...με καπότα...(δική μου απόφαση)...
...Το μουνάκι ροζουλί και όμορφο...γλόμπος...αλλά και πολυδουλεμένο...
...Δεν μπορούσα να το πιστέψω...τόσο μικρή και τόσο ανοικτή...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
...Στηθάκια πολύ όμορφα...κορμί όπως στις φωτογραφίες...πρόσωπο κλασσική ρωσσόφατσα...γλυκιά όταν χαμογελάει...
...Κώλος πολύ όμορφος...και στα 4...και στα όρθια...και από πάνω...γενικά κωλάρα λέμε...ανφας και προφίλ...
...Και μιας και μιλάω για τον κώλο...εκεί που την είχα στα 4...και ήμουν στην τελική ευθεία...βλέπω κόκκινα ζουμιά περιόδου...
...Πήρα πίσω τα 60 euro...κράτησε 80...
...Αει στα διάλα ρε...εσείς και το μισάωρο σας...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

...Βαθμολογίες οι ανώτερες που μου επιτρέπει το σύστημα...αλλά δεν ήθελα να βάλω και παραπάνω σε κάποια κατηγορία...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 24, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
SG
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 crabtits, kiriakoboy, bdsm1988 και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαΐου, 2018
Ρε μεγάλε μετα απο αυτό που έπαθες αντί να της τα πάρεις όλα της άφησες και 80??? Τι να πω ρε παιδιά...
B
bugs67
25 Μαΐου, 2018
Και δηλαδή για να καταλάβω εάν δεν έβγαιναν τα κόκκινα ζουμιά θα έδινες 140 γιουρια για μισάωρο??? Για explain please
B
bugs67
26 Μαΐου, 2018
Είσαι και λίγο άτυχος, αν καθυστερούσες λίγο μπορεί και να την γλύτωνες.
26 Μαΐου, 2018
Θεωρώ ότι σε όλα εκτός από την εμφάνιση θα έπρεπε να έβαζες 3-4.
Πιστεύω ότι πρέπει να διορθώσουμε πολύ στην συμπεριφορά μας ειδικά όποιοι σκάνε τόσα λεφτά , εγώ κινούμε σε λιγότερα βαλάντια.
Πρέπει να κάνουμε μποϋκοτάζ σε όσες δεν αξίζουν τα λεφτά τους.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4