Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το μπουρδέλο αυτό είμαι σίγουρος οτι οι περισσότεροι δε ξέρετε που βρίσκεται. Ούτε εγώ ήξερα μέχρι πρόσφατα. Που να το βρεί κάποιος έτσι χωμένο στα στενάκια...
Η Βίκυ είναι μια ξανθιά κοντούλα και όμορφη προμιλφ, με λεπτό σώμα και κάτασπρη επιδερμίδα.
Η υπηρεσία που συνήθως είναι κακομούντσουνη και αγενής, με το στανιό μου είπε το πρόγραμμα (όλα πλην κώλου βασικά). Έδωσα το 20ρικο και με έβαλε σε δωμάτιο με στρογγυλό κρεβάτι, ντουζιέρα, πετσέτα σφραγισμένη και τηλεόραση να παίζει τσόντα. Δεν έχει νιπτήρα όμως και για να πλύνω τα χέρια μου αναγκαστικά έβρεξα τα πόδια μου.
Στο κυρίως θέμα μας, πέρασα καλά με τις προσφερόμενες υπηρεσίες. Στοματικό χωρίς προφυλακτικό τίμιο και χορταστικό που περιελάμβανε καραμέλωμα. Μετά προφυλακτικό και απο πάνω μου η Βίκυ να παίζω με τα βυζάκια της (δεν κατάφερα να κάνω σκληρή τη ρώγα οτι και να έκανα) και με το μικρό κωλαράκι της. Φιλιά δίνει μονο χωρίς γλώσσα. Έπειτα με εμένα απο πάνω να μπαίνω βαθιά και να βλέπω τις αντιδράσεις της αποτυπωμένες στο όμορφο πρόσωπο της.
Για τέλος έχυσα βαθιά μέσα στο μικρό μουνάκι της, έβγαλε το προφυλακτικό στραγγίζοντας το με ενα μαντιλάκι και με χαιρέτησε φεύγοντας.
Τίμια κοπέλα και μπουρδέλο σχετικά καθαρο, λίγο κάτω απο στούντιο θα το χαρακτήριζα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 24, 2018
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
lenient
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
150
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimadams71, nobodyelsebutme, Andrew256 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού