Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφού έφαγα μια ξενέρα από ένα πιπίνι απέναντι και έφυγα άχυστος αποφάσισα να δοκιμάσω αυτή την ξανθούλα που μου έκανε καλή εντύπωση στο σαλονάρισμα.
Ρώτησα την τσατσά αν αντέχει αρκετό γαμήσι στον κώλο και αν τον λιπαίνει αρκετά και απάντησε ναι τι άλλο θα έλεγε τεσπα...
Μια και είχα να τον βάλω σε κώλο αρκετό καιρό έδωσα το εικοσάρι σχεδόν σίγουρος ότι δεν θα βγω χαμένος και είχα δίκιο.
Ξανθιά είναι όχι ψιλή με λίγη κοιλίτσα όταν σκύβει αλλά είχε πάρα πολύ καλή συμμετοχή ομιλητικότατη,χαμογελούσε συνέχεια κτλ δείχνοντας ότι θέλει να γαμηθεί.
Θεωρώ ότι αυτό το "θέατρο" πρέπει να το έχουν όλες φτιάχνει τον πελάτη πολύ καλά τώρα αν κάποιος δεν το πολυγουστάρει τι να κάνουμε γούστα είναι αυτά.
Φιλιά στο σώμα,πίπα καυλούτσικι, την ξεκίνησα ιεραποστολικά να σφίξει καλά το εργαλείο και μετά από λίγο της τον έβαλα στον κώλο σε dogystyle.
Τον βρήκα κάπως πιο σφικτό από ότι περίμενα.
Το στήσιμο της πάρα πολύ καλό και να με παρακαλάει να την γαμάω δυνατά και ότι αντέχει, καλά μετά από κάνα πεντάλεπτο άρχισε να ζορίζεται από ότι έβλεπα στον καθρέπτη αλλά δεν έλεγε ακόμα τίποτα για αλλαγή.
Την γύρισα από μόνος μου σε ιεραποστολικό όπου καθάρισε με μαντιλάκι το προφυλακτικό και συνέχισα το κομπρεσάρισμα στο μουνάκι της όπου μετά από ένα πεντάλεπτο ακόμα έχυσα μέσα της.
Με ευχαρίστησε, την συμβούλεψα να μην κόψη την συμμετοχή/πάρλα και συνέχισε ο καθένας τον δρόμο του.

*έβαλα το 69 μια και το είπε αν και εγώ δεν κάνω, για γλωσσόφιλα δεν την ρώτησα τα αποφεύγω αν και από την συμπεριφορά της μάλλον δεν θα λέει όχι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 20, 2018
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Andrew256
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3.436
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 DeanCorso, Atos36, professorx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού