Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Μαρινα ειναι μια νεαρη Ρωσιδα με ομορφο καυλιαρικο Ανατολικοευρωπαικο προσωπο με εκφραστικα ομορφα ματια , μακρυ μπουκλωτο μαυρο μαλλι , λευκο δερμα , κανονικο αναστημα , μικρα φυσικα βυζακια και κανονικο κορμι.Γενικα σε επιπεδο εμφανισης ειναι σαφως πανω απο τον μεσο ορο του Μεταξουργειου.Το μονο αρνητικο ειναι τα πολυ μικρα της βυζακια και ο κωλος της δεν ειναι πολυ σφιχτος.Στο δωματιο αποδειχτηκε οτι και σε επιπεδο υπηρεσιων ειναι πολυ πανω απο τον μεσο ορο!Εχει γραφτει οτι εχει δουλεψει στο Φυλης 109β ισογειο.Εγω δεν την θυμαμαι.Καλα μπορει και να μην την εχω πετυχει στη Φυλης.Δεν μπορουμε να ξερουμε και να εχουμε δει ολες τις κοπελες της Φυλης και του Μεταξουργειου! Η κοπελα εκανε ενα σοβαρο γρηγορο σαλοναρισμα.

Εδωσα ενα 10ρικο στην ευγενικη τσατσα και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η κοπελα.Με χαιρετησε στα Αγγλικα με χαμογελο και αμεσως με πλησιασε και μου εδωσε ενα γλωσσοφιλο! Με εξεπληξε θετικα και με αιφνιδιασε! Υστερα η κοπελα εβγαλε τον στηθοδεσμο της και το μαυρο στρινγκακι της.Μιλαει αρκετα καλα Αγγλικα ενω Ελληνικα δεν ξερει καθολου.Φαινοταν οτι υπαρχει χημεια μεταξυ μας.Η κοπελα ξαπλωσε γυμνη πανω μου και αρχισαμε να χαμουρευομαστε! Η κοπελα μου εδινε βαθια παθιασμενα γλωσσοφιλα και τριβοταν πανω στο γυμνο μου καυλι!...χαχα...Μου ηρθαν καποιες σκεψεις αλλα κρατηθηκα!...χαχα...Η κοπελα μου εγλυφε τον λαιμο και τα βυζακια μου.Μειναμε αρκετη ωρα να φιλιομαστε.

Υστερα η κοπελα μου καθαρισε το καυλι μου με μωρομαντηλο και ηθελε να με πιπωσει ακαποτα αλλα εγω της ειπα να μου εφαρμοσει το προφυλακτικο.Η κοπελα εβλεπε με σοκ και δεος το καυλι μου και μου ελεγε οτι ειναι μεγαλο!...χαχα...Το επιανε με το χερι της και το κοιτουσε με θαυμασμο!...χαχα...Με πιπωνε με μανια αλλα βαθια δεν μπορει να τον παρει.Απο μονη της αρχισε να μου γλυφει και να μου ρουφαει τα μπαλακια! Αυτο το βαζω στα θετικα.Πολυ καυλιαρικο το θεαμα να βλεπεις αυτη την μουναρα να γλυφει τα αρχιδια σου και να σε κοιταει με τα ομορφα ματακια της! Η πιπα της ειχε μετρια διαρκεια.Την ξαπλωσα ανασκελα και εγλυψα για λιγο επιφανειακα το μουνακι της που ομως ηταν ελαφρως αξυριστο.Αυτη εβγαζε αληθινα βογγητα και επαιζε με τα μαλλια μου.Της εγλυψα και λιγο τα βυζακια της και της τον καρφωσα στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα σε δυνατους ρυθμους και αυτη εβγαζε δυνατα επιφωνηματα και τα βαθια φιλια στο στομα συνεχιζονταν ακαθεκτα! Περνουσα πολυ καλα και δεν ηθελα να αλλαξω σταση.Συνεχισα να την γαμαω σε πολυ δυνατους ρυθμους μεχρι που αρχισα να χυνω παρατεταμενα και δυνατα.Αυτη συνεχιζε να με φιλαει μεχρι να στραγγισω τελειως.Η κοπελα ντυθηκε , ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες , η κοπελα μου εδωσε ενα τελευταιο φιλακι και αποχωρησε απο το δωματιο.Μου ειπε οτι σημερα ηταν σοβαρη στο σαλοναρισμα γιατι ειχε νευρα λογω κακων και προβληματικων πελατων!

Συνοψιζοντας , η Μαρινα ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη.Κανει προκαταρκτικα μεγαλης διαρκειας.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα της και στο στομα εφοσον βεβαια της αρεσετε.Ενταξει η πιπα της ειναι μετρια και μετριας διαρκειας.Αλλα κανει πολυ ωραιο καραμελωμα στα μπαλακια! Συμμετεχει στο κυριως σεξ με αληθινα βογγητα και επιφωνηματα.Δεν εδειξε καθολου ιχνη βιασυνης και η ευγενικη τσατσα δεν μας ενοχλησε.Το μονο αρνητικο θα ελεγα οτι το σωμα της δεν ηταν πολυ καθαρο , ηταν καπως ιδρωμενη , αλλα αν δεν εχει το μπουρδελο ντουζιερα , σε αυτο δεν φταει η κοπελα.Αυτο που καταλαβα ειναι οτι αν της αρεσετε τοτε θα περασετε καλα.Ελπιζω να σας βοηθησα!


Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 heartbeat, sotis99, mallias20 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού