Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γυρνωντας στους οικους του Μεταξουργειου στη 2η βαρδια εψαχνα μια κορασιδα να ρεφαρω την αποτυχημενη καταθεση μου με τη Ναντια στον ιδιο οικο στην 1η βαρδια.
Ειδα ψηλα απο το Ιας 20 να κατεβαινει ενα μπανικο μαυρομαλλικο τεμαχιο και περιμενα να περασει απο μπροστα μου να το τσεκαρω.
Ηταν η Μαρινα ή Αλινα η οποια δουλευε/ει (δεν ξερω) στο Φυλης 109β ισογειο.
Ειχα καιρο να τη δω και δεν την αναγνωρισα, το μωρο με τα πολιτικα του ηταν πολυ καυλα !!! Φορουσε ενα κολλητο τζιν οπου τονιζοταν το πεταχτο κωλαρι της,
ο ηλιος χτυπουσε τα Ρωσσικά μπλε ματια της οπου εκαναν μια καυλωτικη αντιθεση με το μαυρο κορακί μαλλι της.
Το προσωπο της ειναι ομορφο και σεξι.
Η Μαρίνα στο περασμα της στην Ιασωνος μεχρι να φτασει στον εν λογω οικο εκανε πολλα κεφαλια να γυρισουν πισω.
Εγω την ακολουθησα και οταν την ειδα να ανεβαινει τα σκαλοπατια περιμενα κανα 10λεπτο να αλλαξει και επειτα ανεβηκα να την δοκιμασω.
Εδωσα το 10ρικο και μπηκα στο δωματιο, το προαγραμμα της ελευθερο στοματικο 69. Βεβαια σε αυτο τον οικο αλλα λεει η υπηρεσια αλλα κανουν οι κοπελες οποτε
περιμενα λιγοτερα μεσα.
Σε λιγο ηρθε η Μαρινα οπου χαιρετηθηκαμε και πιασαμε για λιγο την κουβεντα, μου ειπε οτι ειναι απο Ρωσσια και οτι ειναι 4 μερες Ελλαδα.
Ελληνικα δε μου μιλησε καθολου ουτε μια λεξη. Την ρωτησα αμα εχει δουλεψει σε αλλο οικο εδω ελλαδα και μου ειπε οχι.
Εγω δεν την ειχα αναγνωρισει ακομα και οταν εφυγα απο τον οικο ωστοσο δεν καταλαβα γιατι ελεγε ψεμματα.
Ξαπλωσα στο κρεβατι και ανεβηκε απο πανω μου γυμνη, χωρις να να εχω μπει μεσα της εννοειται.
Ενω τριβοταν επανω μου της ζητησα αν θελει να την φιλησω στο στομα,δεν το αρνηθηκε και αρχισαμε τα γλωσσοφιλα τα οποια ηταν ζουμερα και χωρις τσιγκουνιες
στη χρηση γλωσσας. Της ζητησα να κατεβει πιο κατω, η Μαρίνα πηρε θεση και με ρωτησε αμα θελω καποτα και της ειπα οχι.
Εβαλε το καυλι μου ωμο μεσα στο στομα της και εκανε βαθια μπασιματα στο στομα της, περασε και απο αρχιδια μετα απο υποδειξη μου.
Εμεινα αρκετα ικανοποιημενος απο την πιπα και απο την διαρκεια της.
Την εστησα στα τεσσερα οπου μπηκα μεσα στο μουνακι με σχετικη ευκολια, την επιασα απο τη λεκανη της και αρχισα το δυνατο γαμησι με το μωρο να αναστεναζει δυνατα
ενω εριχνα και μπατσες στα κωλομερια της, δεν εκλεψε ουτε στιγμη, εκατσε και τον εφαγε δυνατα σαν καλη πορνη που ειναι.
Την γυρισα σε κανονικη σταση οπου αγκαλιαστηκαμε και τα γλωσσοφιλα επεσαν ξανα βροχη. Καναμε σεξακι σε χαλαρο ρυθμο με χαϊδεματα ο ενας στον αλλο
και απαλες βαθιες διεισδυσεις στο μουνι της. Η μουσικη που ακουγοταν απο το σαλονι εφτιαχνε ενα πολυ gfe κλιμα,καποια στιγμη αισθανθηκα οτι δεν ειχα πορνη απο κατω μου αλλα τη γκομενα.
Μεσα σε αυτο το κλιμα ηρθε και η καταθεση μεσα της.

Συμπερασματικα η Μαρινα ειναι μια αρκετα εμφανισημη πορνη για το 10ρικο, τα γλωσσοφιλα δεν ανακοινωνονται στο σαλονι ειναι θεμα και μονο της κοπελας οποτε δεν φταιω εγω αν δεν..
Η συμπεριφορα της για ενα 10ρικο ειναι αρκετα καλη, εχει καλη συμμετοχη δεν κλεβει και δεν βιαζεται. Ειναι στο 10ρικο αλλα στο μυαλο της εχει το προγραμμα που εκανε στο 20ρικο και αποδιδει το ιδιο.
Σιγουρα θα ξανατιμηθει, μην τη χασετε... Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 18, 2022
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.891
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού