Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μεσημερι 2μμ FREEHOUSE 1o STUDIO Μινωταυρου 10.Πρωτη με Νταιανα.Ειναι λιγα κιλα παραπανω,ομως το παραβλεψα και περασα να τη δοκιμασω.Ηυπηρεσια μου τηνπαινεψε μου εφερε πετσετα για μπανακι ολα καλα.Ηρθε γρηγορα χαμογελαστη ευδιαθετη ολο γλυκα.Νταρτανα μεγαλα βυζια ελαφρως φτιαγμενα με ωραια αισθηση αφης ομορφα χαρακτηριστικα προσωπου.Προκαταρκτικα στα ορθια συνεχεια στο κρεβατι με αφησε να τη γλειψω να τη χορτασω και αφου εγινε καγκελο ξεκινησε μια πιπα ονειρο.Κοντεψα να χυσω οποτε τη σταματησα και ξεκινησα ιεραποστολικα το πηδημα,ομως γρηγορα καταλαβα οτι πρεπει να χυσω με το τσιμπουκι της,οποτε μου αλλαξε την καποτα και λιγο μετα αναστεναξα βαθεως.Αμεσως μετα μου λεει εχεις καιαλλο να μου δωσεις ,κανε μια βολτα και ελα ξανα ,ειμαι μεχρι τις 6μμ.Φευγω αλλα πραγματικα ο πουτσος δεν ησυχασε,κατα τις 4μμ πισω παλι.Στο ειπα μου επανελαβε και συνεχισε με λυσα το τσιμπουκι απο κει που σταματησε βαζοντας καποτα γιατι ειχα τελεια στυση.Εκπληκτικο τελειωμα προτεινεται ασφαλως για στοματικο.Με 60 ευρω με απογειωσε,ναναι καλα σιγουρα θα ξαναχρειαστει .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2018
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.438
Πόντοι:
491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino, Geokoro, ΦΑΚΙΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού