Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 652690
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το προνοένστικτό μου μου έλεγε σήμερα να πάω για ένα μασαζάκι και εκει που ξεκινάω για ένα λαδομάγαζο που επισκέπτομαι τακτικά, κάτι με σταμάτησε και πέρασα από Σ40-42. Πάω στον τρίτο, δεν έιχε κοπέλες όλες στον αγώνα... Κατσικογάμης Λέω η Τζέσικα είναι εδω; Μου λέει τώρα έρχεται! Πριν προλάβει να τελείωσει το μωρό ήταν εκει! Εννοείται ότι πέρασα με Τζέσικα χωρις πολλά πολλά σκεπτόμενος ότι πρέπει να πάω για ένα τζόκερ μετά. Μικρή αναμονή για να ετοιμαστεί και μπήκε μέσα με ένα λεοπάρ συνολάκι σκέτη καύλα. Αρχίσαμε το γλωσσοφίλιασμα και μέχρι να πεις κύμινο τα υδραυλικά ήταν πανέτοιμα. Πήγαμε στο κρεβάτι του χώρου (ο οποίος είναι πολύ καθαρός, περιποιημένος, σου δίνουν και σφραγισμένα σεντόνια Προσκύνημα) και μου ξεκίνησε ένα τσιμπούκι σκέτο βάσανο. Πολύ μεγάλο ταλέντο στα χείλη! Πέρασμα ελαστικού και σκίσιμο ιεραποστολικά και στα 4 με σκαμπίλια στο κωλαράκι. Μόλις έχυσα με έβαλε κάτω και μου έκανε ένα πολύ καλό μασαζ σε όλο το σώμα χωρίς να αφήσει τίποτα! Τίμια εργάτρια... Η ανόρθωση όμως ήταν μοιραίο να γίνει και καταλήξαμε πάλι στο κρεβάτι με μένα χωμένο στις βυζάρες τις και αυτή να μου γλύφει τρυφερά το αυτάκιΈρωτας έλιωσα από καύλα και έτσι ρομαντικά της ζήτησα να την πάρω από κώλο. Χωρίς πολλά πολλά στήθηκε όπως ήθελα έβαλε λίγο τζελ και ξεκίνησε ο αγώνας.Την έβαλα να ξαπλώσει μπρούμυτα με κλειστά πόδια και μέχρι να χύσω μέσα (με καπότα εννοείται) δεν αλλάξαμε. Κώλος ωραίος σφιχτός και φιλόξενος. Η συμμετοχή της πολύ πραγματική και εννοείται ότι αν καταφέρω να την πετύχω ελέυθερη ξανα θα περάσω μαζί τηςΚαπέλο
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Jessica
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.966
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, Ettore, Sproxe Garsia και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού