Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όταν με φέρνει ο δρόμος στα μέρη αυτά πάντα ξεκλέβω μισή ωρίτσα για τσάρκα στη Φυλής και μια γρήγορη αποφόρτιση. Έτσι για το καλό που λένε. Διάβασα τη κριτική του profesorx και πήγα στοχευμένα στο συγκεκριμένο μπουρδέλο.
Η Ρώξυ είναι πως τα λέει στην προηγούμενη κριτική ο συναγωνιστής, με μόνη παρατήρηση οτι είναι τσιγγάνα κατά τη γνώμη μου. Τα βυζιά της είναι 2αρια και λίγο σακουλιασμένα, το σώμα καλό και μεγάλη κωλάρα.
Ξεκινήσαμε με φιλιά στα βυζιά της και χούφτωμα στον κώλο και το καθαρό μουνί της. Πολλά γλωσσόφιλα όμορφα. Στο κρεβάτι υποδειγματική στάση 69 με μεγάλη διάρκεια και χωρίς καπότα. Με γέμισε στα μουνόζουμα και της το έδωσα βαθιά στο στόμα της. Έτοιμος απο στύση στο 100% την κάρφωσα δυνατά στη μουνάρα της οπως τα συνεχόμενα φιλιά στο στόμα να ανεβάζαν την καύλα στα ύψη. Όταν ήμουν έτοιμος να τελειώσω έβγαλα την καπότα και πήγα στο πλάι να της γαμήσω το στόμα και ταυτόχρονα έβαζα 2 δάχτυλα στο μουνί της. Τελείωσα πανω στα βυζιά της με τη μούρη μου γεμάτη σάλια απο τα γλωσσόφιλα, τα μουνόζουμα απο το 69, όπως και τα δάχτυλα μου το ίδιο. Με ευχαριστισε και δώσαμε ραντεβού για την επόμενη.
Καλή περίπτωση πουτάνας απο αυτές που θέλουν να περάσεις καλά και οχι να βγάλουν το κόμπλεξ τους πάνω σου γιατι τις έφερε η μοίρα να γαμιούνται για 20 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 23, 2018
Όνομα κοπέλας
Ρόξι
PetranGTi
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
595
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pokerFace, Ημεδαπος , ISINAS και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαΐου, 2018
ηλικίας?
27 Μαΐου, 2018
25 περίπου
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2