Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 228 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το τελευταίο διάστημα είχα αποχή από το άθλημα λόγο κακής ψυχολογικής κατάστασης. Μια η πίεση στην δουλειά κ μια διάφορα προσωπικά θέματα μου έκοβαν την διάθεση για αγοραίο έρωτα αλλά και για καμάκι γενικά.
Είχα βρεθεί για δουλειά εκτός Αθηνών, εκεί τυχαία γνώρισα έναν τύπο, όπου έκατσε και τα είπαμε λίγο, εκεί που του έλεγα τι με προβληματίζει, μου είπε το εξής: μεγάλε γραφτα στα αρχιδια σου και ζήσε μην σκας για τέτοια θέματα, εγώ πχ μου κάνει δεν προλαβαίνω να το ζήσω. Του λέω τι λες ρε φίλε μια χαρά νέος άνθρωπος είσαι. 50 είσαι του είπα όχι 80. Εκεί ο τύπος στο σημείο αυτό μου αποκάλυψε ότι πρόσφατα διαγνώστηκε με καρκίνο. Εκεί κάπως σαστισα, στην επιστροφή μου για Αθήνα το σκεφτόμουν συνέχεια.
Για 2 μέρες ήμουν επηρεασμένος από αυτό, αλλά μετά μου γύρισε εντελώς κ σκέφτηκα πολύ καλά ότι πρέπει να το ζήσω γιατί ποτέ δεν ξέρεις. Ήθελα από καιρό να πάρω την Άννα μίας κ οι κριτικές, ήταν πολύ καλές. Εύκολη επικοινωνία με την Άννα κ το ραντεβού κλείστηκε σε hotel του κέντρου. Είναι μια γυναίκα της διπλανής πόρτας που λένε, όσοι ψάχνετε top model, κοιτάτε καλύτερα αλλού. Η Άννα είναι μια γυναίκα που ξέρει να φερθεί, είναι ευγενική και ντύνεται απλά. Στο σεξ πέρασα πολύ καλά μαζί της, πολύ καλή πίπα, στήνεται σωστά χωρίς να κλέβει, είναι δεκτική σε δάκτυλο πολύ ωραίο φιλί κάτι που της το είπα μάλιστα. Αν κ συνηθίζω με της κοπέλες του χώρου να κινούμαι σε pse ρυθμούς, τα πράγματα ήταν gfe. Όπως έγραψα και στον τίτλο η Άννα είναι μια τίμια επιλογή, σέβεται τον πελάτη και τα λεφτά που παίρνει. Εγώ στο μέλλον θα την ξανατιμησω.
Καλά να περνάτε μάγκες, υγεία πάνω απ'όλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
1.943
Πόντοι:
1.206
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kostasap, demon14 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαΐου, 2018
Φίλε μου αυτό είναι το μεγαλύτερο συμπέρασμα που θα μπορούσες να βγάλεις.....πέρνα καλά....και η Άννα είναι πολύ καλή περίπτωση για αυτό τον σκοπό...πίστεψέ με προσφέρει πολλά περισσότερα από ένα τοπ μόντελ...
24 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το διαπίστωσα κ εγώ ότι προσφέρει η κοπέλα αρκετά πράγματα. Να παιρνας κ εσύ καλά φίλε. Καπέλο
15 Ιουνίου, 2018
με χαροποιει που περασες ομορφα σε ευχαριστω για την κριτικηΈρωταςΈρωτας
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3