Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα δει την Ντιάνα σε προγούμενες βόλτες χωρίς να με συγκινήσει ιδιαίτερα εμφανισιακά,έχοντας όμως ψιλοβαρεθεί τα στανταράκια μου και προς αποφυγή του καταραμένου κορεσμού,αποφάσισα να τη δοκιμάσω έχοντας στον νου μου μια διφορούμενη ανφορά παλιότερου συναγωνιστή για τη θητεία της στο Μαραθώνος 59,με επιπλέον κίνητρο τους τεράστιους και καθαρούς χώρους του συγκεκριμένου οίκου.
Ο γκριζομάλλης τσάτσος ανκοίνωσε ελεύθερο στοματικό και ''69'' όσο η Ντιάνα ήταν στο δωμάτιο με άλλον πελάτη,περιμέναμε αρκετή ώρα στο σαλόνι χωρίς να διακρίνω τον συνήθη εκνευρισμό των υπηρεσιών που στέκονται έξω από το δωμάτιο και αρχίζουν είτε τα συνθηματικά με βηξίματα είτε να φωνάζουν επιτακτικά την κοπέλα,υπήρχε γενικά μια απάθεια με τον χρόνο.Βγήκε η κοπέλα,μας χαιρέτισε με ήρεμο χαμόγελο χωρίς εξαλλοσύνες,πλήρωσα και μπήκα.Όταν ήρθε μέσα με προσέγγισε με ήρεμο και χαλαρό τρόπο,έβγαλε το σουτιέν και είχα έτσι πλήρη εικόνα για το σώμα της.Πρόκειται λοιπόν για μια μέτρια ύψους κοπέλα με μακριά ξανθά μαλλιά,αρκετό τοπικό πάχος στην κοιλιά και αρμονικά κατανεμημένα κιλά στο υπόλοιπο σώμα,μέτριο στητό στήθος και χαμογελαστό πρόσωπο που σε προδιαθέτει ευνοϊκά για τη συνέχεια.Μετά το αναγκαίο social time της την έπεσα για ''69'' και μου αρνήθηκε ευγενικά λέγοντας ότι αν ερεθιστεί πολύ δεν μπορεί να δουλέψει μετά.Το κατάπια και την άφησα να μου κάνει προκαταρκτικά που κρίνονται επαρκή,με τριψίματα και φιλιά στο σώμα και στο πρόσωπο (όχι γλωσσόφιλα).Μου φόρεσε προφυλακτικό,πάλι δεν είπα τίποτα αφού έξω ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό,αλλά είναι μια υπηρεσία που δεν... καίγομαι.Η πίπα της διήρκησε αρκετά και κρίνεται καλή με προσπάθεια για deep throat και ικανοποιητική ηδονικότητα.Αρχικά κάναμε δύο στάσεις,με αυτή από πάνω και ιεραποστολικό,δεν μπορούσα να ολοκληρώσω λόγω μειωμένης αίσθησης και της ζήτησα να διακόψουμε για να μην το κουράζουμε άδικα,δεν το δέχτηκε με τίποτα και με ξαναέβαλε κάτω για πίπα,στήθηκε στα τέσσερα και εκεί τα πράγματα έγιναν καλύτερα,με αργές και βαθιές διεισδύσεις κατάφερα να ολοκληρώσω.
Συνοπτικά λοιπόν,στα συν της η χαλαρή της διάθεση με τον χρόνο και οι καλές της υπηρεσίες στο απλό πρόγραμμα,στα μείον η αποφυγή υπηρεσιών που ανακοινώνονται στο σαλόνι.Κινείται σε χαλαρούς ρυθμούς χωρίς σημάδια βιασύνης και προσεγγίζει φιλικά τον πελάτη,αν στην πορεία γίνει πιο θερμή θα γίνει σίγουρα στανταράκι μου!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2018
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
16.578
Πόντοι:
10.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, DeanCorso, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού