Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από εβδομαδιαία επίσκεψη Πράγα όπου γάμαγα μικρές Τσεχούλες στα privat πεθύμησα Ελληνικό πεπειραμένο κρέας , την Μαίρη την είχα στη λίστα μου καιρό αφού είχα διαβάσει τις πιο κάτω κριτικές και είπα να την επισκεφτώ.
Η υπηρεσία αυτή την φορά δεν ήταν τόσο φιλική όσο την θυμάμαι από τότε που είχα περιλάβει την Εβελίνα αλλά ούτε και ξινή.
Εμφανίστηκε η Μαίρη όπου έχει αρκετά ξεχωριστό look σε σχέση με τις περισσότερες.
Τριάντα πέντε+ με κοντό-τριμαρισμενο στα πλάγια μαλλί και μπόλικα τατουάζ που τις ταιριάζουν.
Ο ψυχισμός-προσωπικότητα που έλαβα με την πρώτη εντύπωση μου φάνηκε ακόμα πιο ιδιαίτερος.
Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους αλλά εγώ γουστάρω τέτοια θηλυκά έχουν ένα Partners in Crime στύλ που με φτιάχνει θα ήθελα να την ήξερα και εκτός του χώρου εργασίας της.
Διπλοπλήρωσα και αφού περίμενα για λίγο στο δωμάτιο μπαίνει χαιρετάει και μιλάει πολύ φιλικά συμπεριφορά πολύ καλή, πολύ πιο αυθεντική από την πλειοψηφία των υπόλοιπων.
Μετά τα πρώτα χουφτώματα την προειδοποιώ ότι είμαι αργός χύστης για να μην παραξενευτεί για την αργοπορία μου.
Απορροφημένος με την ιδιαιτερότητα της Μαίρης αποφασίζω για ακάποτο και όπου το πει.
Ξεκινά πίπα πολύ καλή με μπόλικο σάλιο δείχνοντας ότι γουστάρει την δουλειά της.
Μετά την έβαλα από κάτω και επηρεασμένος από τα παραπάνω έκανα ένα άλλο ένα πράμα που δεν κάνω σε πουτάνες την γλυφομούνιασα.
Δεν γαμιέται αν κόλλησα κάνα αφροδίσιο ευθύνη μου.
Η γυναίκα συνεχώς ομιλητικότατη πράμα που μου έλειψε στην Τσεχία.
Για αρχή μπήκα ιεραποστολικά μέσα της διαπιστώνοντας αρκετά ζεστό μουνί πράμα που δείχνει αυξημένη ροΐ αίματος πράμα που μαρτυρά κάβλα.
Φιλιά στο στόμα άλλο ένα πράμα που δεν κάνω, μάγισσα είναι?
Αφού είδα ότι η γυναίκα όχι μόνο δεν έχει τα χάλια των περισσότερων αλλά είναι και καλή της είπα να ανέβει από πάνω όπου ήμουν σίγουρος ότι θα ήταν πολύ καλή και όντος δούλευε την λεκάνη της πάρα πολύ καλά με πολυποίκιλες κινήσεις δίνοντας ευχαρίστηση στο παλαμάρι μου.
Άλλο ένα πράμα που μου έλειψε στην Πράγα αφού οι δεκαοχτάχρονες από πάνω δεν κατέχουν, άπειρες...0.
Μετά με τέτοια καμπυλάτη κολάρα είναι δυνατόν να μην τη γαμήσω στα τέσσερα?
Και την γάμησα αφού είχε τέλεια στάση στο σωστό ύψος και με ωραίο σπάσιμο στη μέση.
Ο κώλος της δεν μου φάνηκε πολυδουλεμένος, κρίμα θα έδινα κάτι παραπάνω να τον γάμαγα και αυτόν, θα ρωτήσω με την επόμενη.
Μετά από ένα ακόμα καλό γύρω γαμησιού έχυσα πάνω της γιατί δεν πρόλαβα να τον βάλω στο στόμα της θα συντονιστώ καλύτερα με την επόμενη.

Πιάσαμε λίγο κουβέντα στο τέλος περί ψυχολογίας που κατάλαβα ότι έχει καλή αντίληψη για διάφορα θέματα.
Της έβαλα εμφάνιση οκτώ υποκειμενικά για το ιδιαίτερο στυλ της,το μόνο που προσωπικά θα ήθελα είναι να ήταν πιο γυμνασμένη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 18, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Andrew256
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3.436
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, kolokopeas, villy blond και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού