Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 652931
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Απογευματινή βόλτα στη Καισαριανή μετά από γεύμα Ιαπωνικής κουζίνας και το σούσι μου είχε ανοίξει την όρεξη για να ρίξω ένα χέρι στα γρήγορα.
Είχα βάλει στο πρόγραμμα μου το εν λόγω μαγαζί αλλά όλο το ακύρωνα. Εξάλλου ήμουν αρκετά σφιγμένος τον τελευταίο καιρό και είχα ανάγκη από ένα καλό μασαζάκι.
Τα χρονικά περιθώρια ήταν περιορισμένα γιατί είχα ραντεβού στη Νέα Φιλαδέλφια, για γι'αυτό είπα να πάρω το μισάωρο πρόγραμμα.
Ανεβαίνω στον τρίτο λοιπόν και η υπεύθυνη με ενημερώνει ότι όλες οι κοπέλες είναι πιασμένες εκτός από την Λέιλα η οποία θα είναι έτοιμη σε κάνα τέταρτο.
Την Λέιλα την είχα πάρει και άλλη φορά αλλά θυμάμαι ήταν κάπως βιαστική και δεν ήταν όπως το περίμενα αλλά αυτή την φορά ήθελα κάτι ποιοτικό και σύντομο οπότε κλάιν μάιν. Κάνει το σαλονάρισμα με το γνωστό πρόσχαρο χαμόγελο και λέω μέσα μου "δε γίνεται να περάσει τέτοιο κορμί από χέρια μου και να μη σκίσω, την προηγούμενη φορά δεν έκατσε καλά αλλά τώρα θα τα πάρω όλα και σε τιμή ευκαιρίας".
Η υπηρεσία μου είπε ότι το μόνο δωμάτιο που είναι έτοιμο δεν έχει κρεβάτι λέω εντάξη, στο κάτω κάτω σεξ θα κάνουμε δε θα κοιμηθούμε...
Κάνω μπάνιο και μπαίνει το κορίτσι, μου λέει μασάζ;
Της λέω έχουμε μόνο μισή ώρα.
Σεξ λοιπόν, απαντάει και χαμηλώνει τα φώτα, πράγμα που δε με πείραξε καθόλου Έρωτας
Ανεβαίνω στο τραπεζάκι του μασάζ με την πλάτη στην ανάκληση και έρχεται η Λέιλα δίπλα μου και εκεί πέσαν τα πρώτα φιλάκια.
Αφού της έγλειψα τις ρόγες, σκύβει και μου παίρνει μια αριστοτεχνική πίπα που την απόλαυσα τρομερά, πάνω-κάτω, πότε με γλώσσα πότε ρουφιχτά, και στο τέλος βαθύ deepthroat στα λαρύγγια super.
Καλή πίπα αλλά έχει σκληρό πρόγραμμα τώρα, πάμε για διείσδυση λοιπόν και ξαπλώνει με τα πόδια ψηλά. Μπαίνω μέσα λοιπόν και η αίσθηση ήταν όπως την άλλη φορά, φουλ τζελ αλλά έδειχνε να το απολαμβάνει οπότε λέω θα το δουλέψω έτσι και θα δω πως θα πάει. Άρχισα σιγά και στη συνέχεια γκάζωσα και έδειχνε να το γουστάρει. Ήμουν όρθιος και είχα τα πόδια της στους ώμους μου, ήταν βαριά η άτιμη και ίδρωνα, αναγκαστικά έβγαινα για πίπα μέχρι να πάρω τα πάνω μου και μετά ξανά πάλι. Μετά από δυο τρείς εναλλαγές λέω να πάρω κώλο, βάζει τζελ και μέσα. Αυτή στη Ρωσία πρέπει να είχε φάει πολύ πούτσα ήταν η πιό μαλακή κωλοτρυπίδα που είχα μπει. Δε λέω καλό το μουνί αλλά αν ανοίξει ο κώλος δε παίζεται. Την βάραγα για κάνα δεκάλεπτο, κι εκείνη έτρεμε. Είχαμε πιάσει ρυθμό και την πέτσωνα και κάπου εκεί τέλειωσε. Όταν τελειώνει η γυναίκα μετά από πρωκτικό σεξ είναι μεγάλη απόλαυση αισθάνθηκα σαν τον Αττίλα τον πορθητή. Και μετά από αυτό ήρθε η σειρά μου για να χύσω και εγώ η Λέιλα δε θα το άφηνε αυτό στη τύχη αρπάζει τον πούτσο και αρχίζει το deepthroat ασταμάτητα.
Να την χύσω στα λαρύγγια; λέω μέσα μου, όχι την γυρίζω μπρούμυτα με το κεφάλι να προεξέχει στην άκρη και της δίνω πίπα στα όρθια στην αρχή με χέρια και μετά χωρίς. Πάω πιο κοντά της και της γαμάω το στοματάκι κανονικά και μετά για τέλειωμα την γυρίζω ανάσκελα και γλύφει τα ρχίδια. Τέλειωσα στο στόμα της με σπασμούς και δεν άφησε σταγόνα, μετά σηκώθηκε και τα έφτυσε.
Ο στόχος επετεύχθη πήρα μουνί, κώλο, στόμα μέσα σε μισή ώρα και μόνο με 60 ευρώ τέτοιο VFM και σε αυτή την ηλικία δε το βρίσκεις εύκολα.
Αυτά από μένα, να περνάτε καλά και να μαμάτε...
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Λέιλα
BigJumper
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
838
Πόντοι:
2.972
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 flynow, Kaloeros, muffer35 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού