Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 13 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Jessica....
Άντε μιας και είναι η μέρα των κριτικών ας γράψουμε και για αυτό το πλασμα που λέγεται Jessica.

Κατ' αρχάς μία διευκρίνηση. Θα περιγραφούν δύο συναντήσεις. Η πρώτη που ήταν 1.5 ώρα και μία 2η πού ήταν 2ωρη εξού και το κόστος των 800 euro.

Εισαγωγή: Η Jessica σε καμιά περίπτωση δεν είναι στη ηλικία που γράφει ότι είναι, το πρόσωπο της την προδίδει. ΑΛΛΑ (κεφαλαίο αλλα) το κορμί της θα το ζήλευαν πολλές 20χρονες φίλες μου.... και στην τελική δεν in my book δεν υπάρχει κάτι πιο sexy από μια καλοστεκούμενη γυναίκα που έχει πατήσει τα 2α άντα....

1η συνάντηση:
Η τύπισσα ήταν τόσο θεά που απλά τελείωσα στο 5λεπτο και μετά παρά τις φιλότιμες προσπάθειες της επί 85 λεπτά δεν μπορούσα να φέρω τον junior σε ανάταση.... αυτό μου έχει συμβεί άλλη μια φορά μόνο, με γκόμενα όμως, που την ήθελα πολύ και από τη μεγάλη επιθυμία απλά μπλόκαρα.... ε κάτι τέτοιο έπαθα και με την Jessica. Αμφίεση hot γραμματέας που με τρέλανε και μετά της ζήτησα και άλαξε καν δυο φορέματα που απλά ήταν απίστευτη... τόσο απίστευτη που απλά είχα μείνει παγωτό.... Έίχα δώσει 350 euro για 90 λεπτά, έχυσα 1 φορά και παρόλα αυτά φεύγοντας ήμουν οκ, γιατί η Jessica είχε κάνει ό,τι μπορούσε και στο κάτω κάτω ήταν μια θεά

2η συνάντηση:
Κλείσιμο για 2 ώρες (σε επόμενο τουρ) ώστε να αποφύγουμε το φιάσκο της προηγούμενης φοράς και να μην έχουμε πίεση χρόνου.
Dresso code αψογο και πάλι.
Σημ. προς λοιπές κορασίδες: Ρε κορίτσια τόσο δύσκολο είναι να κάνετε το κέφι του πελάτη? Όταν ο άλλος σας λέει business attire ή όταν σας λέει cocktail dress, lingerie etc. etc. φορέστε τα γμτ κερατό μου. Θα έχετε έναν χαρούμενο πελάτη ο οποίος σίγουρα θα ξαναεπιστρέξει!!!

Πίσω στη Jessica... Φιλιά με γλώσσα κλπ. το πάθος τόσο μεγάλο που πρώτος γύρος παίχτηκε σχέδον φορώντας τα ρούχα μας και οι δύο μας... στην συνέχεια 2ος γύρος με δική της πρωτοβουλία ώπου κατέθεσα στο στόμα της.
3ος γύρος πάλι με δική της πρωτοβουλία ωπού εκεί οι δυνάμεις μου είχαν αρχίσει να με εγκαταλείπουν αλλά έφερα την αποστολή είς πέρας και 4ος γύρος (I am not fucking joking here) πάλι με δική της πρωτοβουλία που με τα χίλια ζόρια ώπου με τη βοήθεια στόματος, χεριών, ποδιών κλπ πάλι τελείωσα στο στόμα της....

Πρώτη φορά που βγήκα από δωμάτιο και δνε με κρατάγαν τα πόδια μου... πραγματική εμπειρία.

Οκ κόστος πολύ ψηλό, ειδικά για την εποχή μας... αν η 1 ώρα ήταν στα 200 και οι 2 στα 300 θα ήταν no brainer...Για 3η συνάντηση ακόμα το σκέφτομαι γιατί 400 είναι πολλά και 1 ώρα με Jessica, απλά δεν αξίζει... θες το δίωρο σου....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
4 ώρες
Κόστος συνάντησης
850
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
546
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, satyrus, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαΐου, 2018
Τι τα θες τι τα γυρευεις ..η γυναικα δουλευει με διπλα turbo ... σε 4ρα με "υποχρεωσε " και μενα Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
Θαυμα ειναι που ζω ακομα
E
Excalibur
23 Μαΐου, 2018
Εύγε για το ειλικρινές και το ουσιαστικό της κριτικής σας. Ομιλείτε την Αγγλικήν των πρώην αποικιών ή την Βρετανικήν Αγγλικήν;
24 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Let me put it that way...
I am not a big fan of monarchy Ματάκι

PS. Ευχαριστώ για τα καλά λόγια για την κριτική.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3