Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Περιπλανιωμουν σαν τον αστεγο στο Μεταξουργειο και εψαχνα ενα φτηνο μουνι να γαμησω, οποιον οικο και να σκεφτομουν ειχα γαμησει την κορασιδα που ειχε μεσα.
Ανεβηκα στον οροφο του 46 οπου εμφανισθηκαν δυο κοπελες η Κατερινα και η Ναντια και δεν ειχα γαμησει καμμια απο δαυτες.
Η Κατερινα σαφως ανωτερη σε εμφανιση απο τη Ναντια αλλα δεν ειχα διαβασει και τα καλυτερα οποτε προτιμησα τη Ναντια μιας και δεν ειχα ορεξη για αψιμαχιες με πορνη.
Η μοιρα μου επιφυλασε το αναποφευτκτο αφου για να γλιτωσω τη φολα πηγα, αλλα σε φολα επεσα.
Η Ναντια ειναι μια νεαρη πορνη με παραπανισια κιλα και γεματο κορμο, το μαλλι της ξανθο κοτσος, το προσωπο της παχυ και μετριο προς ασχημο, δε θα την ελεγα
συμπαθητικη. Το δερμα της τραχυ και σκληρο. Αν ειχα κλειστα τα ματια μπορει να νομιζα οτι χαιδευω μια γουρουνα.
Πληρωμη και εισοδος στο δωματιο οπου περιμενα την Ναντια να βγει απο το αλλο δωματιο με την ξανθια ηλικιωμενη υπηρεσια με τα γυαλια να την εχει φωναξει 4-5 φορες να βγει.
Επιτελους η κορασιδα μετα απο αναμονη ηρθε οπου την περιμενα καυλωμενος.
Ξαπλωσε απο πανω μου με τα εσωρουχα και αρχισε να μου δινει φιλακια παντου απο τα αυτια και να κατεβαινει προς τα κατω, γλωσσα δε χρησιμοποιουσε και δεν εγλειφε
εδινε απλα φιλακια στο κορμι μου οπως φιλας καποιον στο μαγουλο.
Δοκιμασα για φιλια στο στομα οπου ηταν μονο με χειλη και κρατουσε τις σιαγονες της κλειστες για να μην εισελθει μεσα η γλωσσα του πελατη.
Τα προκαταρκτικα της εφαγαν αρκετη ωρα απο το χρονο που ειχα και δεν ειχαν καμμια ουσια, ηταν η ιδια τεχνικη επαναλαμβανομενη, δηλαδη φιλακια στο κορμι
πανω κατω δεξια αριστερα και ξανα το ιδιο. Τελος παντων επειδη αρχιζα και ζαλιζομουνα που την παρακολοθουσα της ειπα να μου παρει πιπα. Την ειδα να σκιζει την καποτα και της ειπα οτι δε θελω με καποτα μιας και στο σαλονι ανακοινωνεται ελευθερο στοματικο.Η κορασις εκανε την παπια και αρνηθηκε το γυμνο τσιμπουκι.
Καποια στιγμη ειπα να γινω "Επιρρεπης" να παρω δεκαρικο πισω και να εξαφανιστω. Εδωσα τοπο στην οργη και η ιδια περασε την καποτα και αρχισε μια αεροπιπα με πολυ χερι.
Μου εκανε πιπα και δε καταλαβαινα τιποτα, καποια στιγμη ανασηκωθηκα για να δω αμα ο πουτσος μου ειναι μεσα στο στομα της η οχι. Τελικα πιπα μου επερνε και ας μη φαινοταν εγω παντως εκτος το χερι της δεν ενιωθα τιποτα αλλο.
Της ειπα να γδυθει και να ανεβει απο πανω μου, αυτη σηκωθηκε πηγε στο νιπτηρα επλυνε το στομα της απο τα λαδια της καποτας εβγαλε τα ρουχα της και με καβαλησε , στο καβαλημα δεν εκανε τιποτα, περιμενε να κουνιεμαι εγω απο κατω της για να την γαμησω, νομιζει οτι ειναι κανα σκιννυ γκομενακι η τυπισα και οχι μια βαρελα 100 κιλα.
Τη γυρισα στα τεσσερα και χωθηκα μεσα στην παχια λιπαρη μουνα της. Πιαστηκα απο τα σαμαρια της για να την γαμησω δυνατα αλλα η κοπελα δεν ηθελε να την πιανω απο τη μεση...
εμ πως θα κρατιεμαι της λεω, αμα δεν πιανομαι δε μπορω να σε γαμησω... :uglystupid:
Αφου με αφησε να της πιασω τη λεκανη της εριξα μερικες πουτσιες οπου η κορασιδα εσφιξε τα ποδια της για να μην τον τρωει δυνατα.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου την γαμησα δυνατα με προσπαθειες απο την ιδια να μου κοψει φορα ενω ταυτοχρονα μου εδινε φιλακια στο λαιμο και μου γρατσουνουσε την πλατη με τα
νυχια της, για καλη μου τυχη με πετυχε εκει ακριβως που με ετρωγε. Καπέλο
Την εχυσα ενω σκεφτομουν τη θα φαω το βραδι με την ιδια να βιαζεται να φυγει απο κατω μου.

Συμπερασματικα η Ναντια ειναι μια χοντρουλα που κανει ενα ψευτογαμησι, δεν ειδα κανενα παθος παρα μονο φαντασια και πονηραδα στο να κλεβει χρονο και υπηρεσιες απο τον
πελατη. Εννοειται δε θα με ξαναδει ποτε της παλι γυμνο. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 18, 2022
Όνομα κοπέλας
Νάντια
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.314
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαΐου, 2018
Χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα γαμω τις περιγραφές ωραία κριτική πολύ γέλιο ειδικά στα σημεία που αναφέρεις ότι ένιωθες πως χαϊδεύεις ένα γουρνοπουλο και στο άλλο που σου εξυσε την πλάτη εκεί που σε έτρωγε χαχαχαχαχα σκηνικά που δεν υπάρχουν ωραιος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1