Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 24 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συμφωνώ απόλυτα με τον φίλο alladalla Καπέλο ο οποίος μου την πρότεινε και πραγματικά η κριτική του είναι ακριβέστατη.

Εύκολο booking όπως πάντα το γραφείο ευγενέστατο και εξυπηρετικότατο Σπασίκλας

Χοτέλ απέναντι από τα γνωστά,στο ίδιο στύλ κινείται πάντως.

Καθώς άνοιξε η πόρτα χάρηκα που δεν ήταν καμιά με τπτ 10 παραπανίσια κιλά.
Όμορφο πρόσωπο,ματάρες,ωραίο χαμόγελο με καθαρή οδοντοστοιχία.
Σώμα πραγματικά όπως φαίνεται στις φωτό,δεν υπάρχει κάτι που να κρύβουν οι φωτογραφίες.
Το μόνο που θα τονίσω είναι ότι το στήθος είναι modified,η δουλειά που έχει γίνει είναι καλή χωρίς σημάδια,δεν ζουλιέται όπως ένα φυσικό αλλά έχει ΟΚ αφή.
Ωραίο μαυρισματάκι,με διάσπαρτα κάποια tattoo που δεν δείχνουν άσχημα,απλά να μην τα συνεχίσει και γίνει καμιά σημαδεμένη σαν τις alternative και καλά προχώ γκόμενες του Ίνστα.

Της το είπα κ από κοντά ότι την περίμενα πιό τσουβάλα(δεν χρησιμοποίησα αυτή την έκφραση Σπασίκλας ήμουν πιό κομψός) κ ότι χάρηκα που είδα τέτοιο κορμί από κοντά.
Μπήκα για ντούζ κ γύρισα πίσω,λίγο πριν πάω έκανε κίνηση και μου έδωσε μερικά φιλιά Ντροπή

Γυρνώντας στο κρεβάτι δεν με άφησε να ξαπλώσω καν κ έπεσε κατευθείαν με τα μούτρα στην πίπα η οποία ήταν αρκετά αισθησιακή και βαθειά.
Ένα άλλο ωραίο στοιχείο πάνω της είναι ότι το δέρμα της είχε μιά πολύ ωραία μυρωδιά,διακριτική,χωρίς υπερβολές.
Γλωσσόφιλα άπλετα και στον αγώνα γουστάρει να τον τρώει όλο κ πιό βαθειά.
Στο τέλος σε κρατάει μέσα της και νιώθεις και τους δικούς της σπασμούς Γλώσσα
Αφού είχα τελειώσει και δεν με άφηνε να βγώ,πέρασαν κάμποσα δευτερόλεπτα.

Επίσης να προσθέσω ότι ήταν ευγενέστατη,μόλις τελειώσαμε και με είδε ιδρωμένο άνοιξε από μόνη της το ψυγείο και μου σέρβιρε ένα ποτήρι κρύο νερό σε γυάλινο ποτήρι Σπασίκλας

Προβλέπω να μην την πετυχαίνουμε κ τόσο εύκολα Εμμμμ δεν θα κάτσει πολλές μέρες αν κατάλαβα καλά.
Πολύ καλή περίπτωση μιάς κ η γκόμενα και εμφανίσιμη είναι κ απίστευτα δοτική. Χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.770
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Iso14, batsos, prontifix και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2018
Εγω παντως την εβαλα στα αγαπημενα ..για να μην μου την ξαναπει Κεφάλι σε τοίχο! ο φιλος μας ο Μπουκας " καλα ρε που ζεις δε διαβάζεις τις κριτικες του Yorkie" Προσκύνημα
E
Excalibur
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1