Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λόγω βροχής εκείνη τη μέρα,μερικά μαγαζιά ήτανε κλειστά.Κατά τις 10 το βράδυ περίπου πέρασα,κάνοντας μίνι τσάρκα,κατέληξα στην Ιζαμπέλα.Μπαίνοντας στο εν λόγω στούντιο βγήκε η ίδια στο σαλόνι,μου είπε τα προγράμματα.Δεν ψήθηκα να πάρω κάτι και τέλος πάντων πέρασα με το απλό...Εμφανισιακά λοιπόν μελαχρινή,πολύ ωραία επιδερμίδα,πίσω σύστημα και 2,5άρες συλικονάτες βυζάρες.Μετρίου αναστήματος δεν τη λες,είναι περίπου 1,75 χωρίς τατούνια.Ηλικία 28-30 θα λέγα.Φορούσε ένα διχτυωτό φόρεμα και δεν αντιστάθηκα.Θυμίζει κάπως Kendra Lust...Στα ενδότερα όχι πολλά πολλά.Εισέρχεται στο δωμάτιο πολύ ευδιάθετη.Το άθλημα το κατέχει και δείχνει ότι το γουστάρει αυτό που κάνει.Το στοματικό είναι το δυνατό της κομμάτι.Με τεράστια λύσα πάνω κάτω και με πάρα πολύ καλή χρήση χεριού και γλώσσας.Χωρίς δόντι,κάνει και ντιπ.Για αρκετή ώρα,παραλίγο να τελειώσω...Πρώτη και τελευταία στάση,ανεβαίνοντας πάνω μου,προσφέροντας μου απλόχερα τις βυζάρες της και γω τις ρουφούσα με μανία.Έφαγε και μια μπατσούλα στη κωλάρα και έδειξε ότι της άρεσε Έρωτας.Όπως ήτανε λογικό τελείωσα μετά από τέτοια πίπα και το γεγονός ότι έχω να σπρώξω κανά μήνα περίπου.Εννοείται ότι θα ξαναπροτιμηθεί.Αυτά Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
teochatz
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sex volcano, al pacino, ΦΑΚΙΡΗΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού