Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ναντια ειναι μια νεαρη Ρωσιδα με μετριο σε ομορφια προσωπο , ισιο μακρυ ξανθο μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , ωραιο μεσαιο φυσικο στηθος , λευκο δερμα , κανονικο αναστημα και παχουλο σωμα.Δεν την λες χοντρη αλλα εχει αρκετα πιασηματα στο σωμα της και στην κωλαρα της.Εχει χαρακτηριστικη Ανατολικοευρωπαικη Ρωσιδοφατσα! Η κοπελα ειναι καινουργια και δεν την εχω ξαναδει.Εκανε ηρεμο σαλοναρισμα και τιποτα δεν σε προδιεθετει για vfm!

Εδωσα λοιπον το 10 ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο ενα δωματιο η κοπελα ηρθε σε μενα.Δεν μιλαει καθολου Ελληνικα αλλα και ουτε Αγγλικα.Πετουσε κατι στα Ρωσικα αλλα δεν καταλαβαινα τιποτα.Ηταν να σαν μιλουσε μονη της.Η κοπελα παντως ηταν χαμογελαστη και ευδιαθετη.Ξαπλωσε διπλα μου και αρχισαμε να χαμουρευομαστε.Η κοπελα ξαπλωσε απο πανω μου και αρχισε να μου γλυφει τον λαιμο μου και το στηθος μου! Το εκανε πολυ αισθησιακα και με πολυ παθος! Κοντευε να με φαει η αχορταγη!...χαχα...Την εγλυφα και εγω στον λαιμο και στο ωραιο της στηθος και αυτη εδειχνε να της αρεσει και εβγαζε αληθινα βογγητα! Την πλησιασα σε αποσταση αναπνοης και αρχισαμε να γλωσσοφιλιαζομαστε! Η Ναντια με φιλουσε με πολυ παθος δινοντας μου βαθια ρουφηχτα γλωσσοφιλα! Υστερα η κοπελα σηκωθηκε για να βγαλει τα ρουχα της.Το κοκκινο φορεμα και το κοκκινο στρινγκακι.Πριν ειχε βγαλει μονο τον στηθοδεσμο της.Ξαναξαπλωσε και συνεχισαμε να χαμουρευομαστε! Δεν εδειχνε καθολου ιχνη βιασυνης!...Οποτε και εγω το πηγαινα σιγα σιγα.Βαρουσα και την ζουμερη της κωλαρα και εβλεπα το θεαμα απο τον καθρεπτη.

Υστερα η κοπελα μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Ενταξει η πιπα της ειναι μονοτονη και ρηχη.Δεν μπορουσε να τον παρει βαθια.Παντως δεν χρησιμοποιουσε το χερακι της αλλα τον ρουφουσε μονο με το στοματακι της.Με τα μπαλακια δυστυχως δεν ασχοληθηκε.Η πιπα της ειχε ικανοποιητικη διαρκεια.Υστερα την ξαπλωσα ανασκελα.Αυτη εβαλε κρεμα στο μουνακι της και στο καυλωμενο μου καυλι που ειχε κατοσταρα στυση.Η κοπελα τρομαξε με το φουσκωμενο μου καυλι και εβγαζε βογγητα θαυμασμου και φοβου!...χαχα...Της τον καρφωσα στο ξυρισμενο και ωραιο της ροδοκοκκινο μουνακι.Την γαμουσα δυνατα και αυτη εβγαζε δυνατα επιφωνηματα που ακουγονταν στο σαλονι! Την γαμουσα και αυτη ειχε πιαστει απο τα σιδερα του κρεββατιου και ολο το κρεββατι ετριζε απο το δυνατο ξεμουνιασμα που της εδινα! Την γαμουσα και συνεχιζαμε τα γλωσσοφιλα.Μετα απο μερικα λεπτα δεν αντεξα και αρχισα να χυνω παρατεταμενα μεσα της.Η Ναντια περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε με χαμογελο και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ναντια ειναι μια ιεροδουλη μετριας εμφανισης.Σε πολλους μπορει να φανει αδιαφορη.Κανει ηρεμο σαλοναρισμα που δεν σε προδιαθετει για καλο γαμησι.Μεσα στο κρεββατι ομως ειναι φωτια! Ειναι αυτο που λενε τα σιγανα ποταμακια να φοβασαι!...χαχα....Εχει καθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Εχει ωραιο φυσικο στηθος.Το μονο αρνητικο ειναι οτι εχει λιγο προβληματικη οδοντοστοιχια.Επισης δεν εγλυψε μπαλακια.Στα θετικα τα πολλα και μεγαλης διαρκειας προκαταρκτικα της! Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα της και στο στομα.Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης και η ευγενικη τσατσα δεν μας ενοχλησε.Ειναι σαν να γαμας μια γκομενα σε gfe ρυθμους και οχι σαν να γαμας πουτανα.Συμμετεχει και στο κυριως σεξ με αληθινα επιφωνηματα.Αντεχει το δυνατο γαμησι.Αν της αρεσετε τοτε θα περασετε καλα.Αυτο καταλαβα εγω.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νάντια
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2018
TOMMY, εξαιρετικότατη η κριτική σου!!!Ματάκι
Μπράβο!!!!Ναι!

Επίσης θέλω να σε ρωτήσω...
#Ελεύθερο στοματικό κάνει η Νάντια???
22 Μαΐου, 2018
Θρυλε Devito, τι ωρα την πετυχες; Εγω συνηθως την βλεπω απογευματα Χμμμ;
22 Μαΐου, 2018
Δεν ξερω αν κανει ελευθερο στοματικο.Δεν την ρωτησα.Τελειωτικο στα βυζια δεν κανει.Οντως εχεις δικιο την πηρα στην απογευματινη αλλαγη και οχι στην πρωινη που εγραψα κατα λαθος.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3