Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν η Κάτια "τοποθετήθηκε" στη σελίδα του γραφείου το Σάββατο τα μεσάνυχτα.Μου άρεσε αρκετά και πιο πολύ από τις υπόλοιπες δύο κοπέλες που είχαν άφιξη την ίδια ημέρα.Έστειλα μήνυμα στο γραφείο αλλά δεν ήταν διαθέσιμη την Κυριακή...
Έστειλα πάλι μήνυμα σήμερα το πρωί και έλαβα τη θετική απάντηση πως σήμερα είναι κανονικά διαθέσιμη...Έκλεισα εύκολα ραντεβουδάκι και το μεσημέρι κατευθύνθηκα στο ξενοδοχείο όπου διαμένει.

Μεσημεράκι λοιπόν και λαμβάνω τον αριθμό του δωματίου της...Ησυχία στο ξενοδοχείο,ωραία ώρα για επισκέψεις σε κοπέλες,νομίζω καλύτερα από το βραδάκι...!
Ανοίγει την πόρτα η Κάτια με ένα χαμόγελο...Είναι όπως την βλέπετε στις φωτογραφίες,αφαιρώντας τη λάμψη του φωτοσοπ,η οποία είναι λογική...Να σας πω πως φορούσε και το σετ των μαύρων εσωρούχων της φωτογραφίας και ήταν αρκετά σέξυ...!Τι ποιο όμορφο από το να σε περιμένει με κάλτσες,ζαρτιέρες η έσκορτ!Λες και την είχα "παραγγείλει έτσι...!

Μιλήσαμε για λίγο στα όρθια καθώς δεν γνωρίζει αγγλικά και η επικοινωνία είναι λίγο δύσκολη(Γι'αυτό και έβαλα λίγο χαμηλή βαθμολογία).Αλλά είναι τόσο γλυκούλα και σέξυ που το ξεπερνάς αυτό πιστέψτε με...Με νοηματική μου εξήγησε που είναι η πετσέτα για να φρεσκαριστώ και αμέσως πήγα για ένα ντουζάκι...Μόλις βγήκα την πλησίασα και ξεκινήσαμε τις περιπτύξεις...Αρκετά θερμή γυναίκα απ΄την αρχή,πολλά γλωσσόφιλα χωρίς τσιγκουνιές και λάγνες ματιές!Μου αφαίρεσε την πετσέτα και "έπαιζε" με την ευαίσθητη περιοχή...Ξαπλώσαμε και κατέβηκα στο γατάκι της...Πεντακάθαρο και μοσχομυριστό,το περιποιήθηκα για αρκετά λεπτά με την Κάτια να έχει άψογη συμμετοχή και να υγραίνεται...Μικρή διακοπή για γλωσσόφιλα και έναρξη του στοματικού από μέρους της!Πολύ καλή η τεχνική της με καραμέλωμα στα @@@κια και περάσματα της γλώσσας σε όλο το κορμό...
Πέρασμα του προφυλακτικού και ξανά περιπτύξεις,τριψίματα,γλωσσόφιλα και όπως ήμασταν αγκαλιασμένοι σεξ σε ιεραποστολική στάση...Το τέλος φυσικά δεν άργησε να έρθει και με συνεχόμενα γλωσσόφιλα και συμμετοχή άψογη από την Κάτια μας βρήκε το τέλος...!
Ξάπλωσα δίπλα της και με ήρεμο τρόπο μου χάιδευε το σώμα μου ενώ μου αφαίρεσε το προφυλακτικό.Μιλήσαμε με τη βοήθεια της "μετάφρασης" από το κινητό της τηλέφωνο για κάποια θέματα και γενικά για κάποιες ερωτήσεις που ήθελα και ήθελε να κάνουμε αντιστοίχως....
Πήγα για ντουζάκι και ενώ ντυνόμουν ήταν χαμογελαστή και γενικά ευδιάθετη όπως ήταν από το πρώτο λεπτό που πήγα στο δωμάτιο.

Αποχώρησα ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον εφόσον έρθει ξανά για τουρ στη χώρα μας καθώς ήταν η πρώτη της φορά....!
Αυτά για την Κάτια όπου απ'ότι μου είπε ήμουν και το πρώτο της ραντεβού...Πιστεύω όσοι την επιλέξετε να περάσετε το ίδιο όμορφα μαζί της!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, Professoras και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2018
ωραίος...αλλά ρε βασίλη κάτι ξέχασες στο τέλος !!!
J
john100
22 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμμμ; Όπως...?Βοηθησε με....
23 Μαΐου, 2018
Βασίλη το σώμα της πως θα το χαρακτήριζες? κανονικό ή προς το γεματούλα ? γιατί με ένα photoshop προς εκεί μου φαίνεται...
24 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Kανονικό σε καμμια περιπτωση γεματουλα...Πολύ ωραια κοπελα!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4