Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απόγευμα Κυριακής, πέρασα από το καθαρό και νοικοκυρεμένο σπίτι της Διδύμου και η ευγενική υπηρεσία μου παρουσίασε δύο κοπέλες: Λίλιαν και Ναταλί.
Να σας πω την αλήθεια η ματιά μου δεν χόρταινε την Λίλιαν, τη γελαστή ξανθιά με τα όμορφα γαλανά μάτια και το σώμα της γυναίκας που θες να κάνεις έρωτα.
Έδωσα το 20ευρω και περίμενα στο βολικό δωμάτιο όπου δούλευε και το aircondition λόγω της ζέστης.
Ήρθε η Λίλιαν με το γέλιο μέχρι τα αυτιά.
Αφού έγινε η πλάκα, άρχισαν τα πολύ καλά προκαταρκτικά με χάδια και φιλιά, της ζήτησα Ισπανικό και πολύ ευχαρίστως το έπραξε.
Ακολούθησε στοματικό με χρήση προφυλακτικού, το οποίο δεν διήρκεσε πολύ κί αυτό γιατί δεν άντεξα στην ηδονή.
Ζήτησα να έρθει στα 4 όπου και ολοκλήρωσα πολύ εύκολα.
Ακολούθησε ένας μίνι διάλογος και της υποσχέθηκα νέα επίσκεψη.
Μία παρατήρηση θέλω να κάνω: Πως γίνεται σε πολλά σπίτια των 20 ευρώ να υπάρχουν ομορφότερες κοπέλες με εξαιρετικές υπηρεσίες συγκριτικά με πολλά απόμακρα και ψυχρά studio? Και ζητάνε 50 ευρώ με φτωχά προγράμματα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 20, 2018
Όνομα κοπέλας
Λίλιαν
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
294
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostas1204, Andrew256, singer και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαΐου, 2018
"Μία παρατήρηση θέλω να κάνω: Πως γίνεται σε πολλά σπίτια των 20 ευρώ να υπάρχουν ομορφότερες κοπέλες με εξαιρετικές υπηρεσίες συγκριτικά με πολλά απόμακρα και ψυχρά studio? Και ζητάνε 50 ευρώ με φτωχά προγράμματα..." Απλούστατα στην ελεύθερη αγορά οι υπηρεσίες κοστολογούνται κατά βούληση και κατά το δοκούν. Ματάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1