Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 38 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έφθασε η μέρα που οι καύλες είχαν χτυπήσει κόκκινο για συνάντηση με cg. Σαν επιλογή η Μελίνα ήταν η τρίτη στην σειρά, εφόσον δεν μπορούσαν οι άλλες κανονίστηκε ραντεβού με πολύ εύκολη συνεννόηση.
Η Μελίνα έφθασε λίγο πριν την κανονισμένη ώρα, μπαίνει στο δωμάτιο γνωριζόμαστε και την βλέπω ότι είναι λίγο μαγκωμένη.
Πάει για μπάνιο και βγαίνει με την πετσέτα τυλιγμένη, δεν χάνω χρόνο και ορμάω στις βυζάρες της που μου έχουν βγάλει τα μάτια !
Βγάζει από την τσάντα της τα sextoys και μου λέει ότι έχουμε και αυτά στην παρέα μας...
Ξεκινάμε με φιλάκια - χαδάκια και όλα αυτά, φιλάει με γλώσσα και δεν το αποφεύγει.
Αρχίζει μια πάρα πολύ καλή και υγρή πίπα με περιποίηση όλης της περιοχής με ρουφήγματα, φτυσίματα, πουτσοσκάμπιλα, deepthroat.
Ο πρώτος γύρος τελείωσε με την πίπα που περιέγραψα στο στόμα της Μελίνας κοιτάζοντάς με στα μάτια και ρουφώντας μέχρι την τελευταία σταγόνα !
Μπανάκι, συζήτηση και μου προτείνει να μου κάνει μασάζ, έναρξη δεύτερου γύρου ύστερα από παρότρυνση της ίδιας.
Πάλι πίπα δυνατή και εγώ να παίζω με τα sextoys στο μουνάκι της, μου βάζει προφυλακτικό και αρχίζει ένα reverse cowgirl που θα θυμάμαι για καιρό !
Γυρίζει μετά σε cowgirl χτυπιέται με δύναμη πάνω μου και μου φέρνει τις βυζάρες της στο πρόσωπο... υγραίνεται φουλ όπως έχουν πει και άλλοι συναγωνιστές.
Μιλάμε για τέτοιο κάρφωμα που λέω αν δεν βγούμε στον από κάτω όροφο τυχεροί θα είμαστε !!!
Στήσιμο στα τέσσερα και πιάσιμο από την κωλάρα της, εδώ θα πω ότι αντέχει όσο δυνατά και να την πας σε φάση να σε προκαλεί για περισσότερο.
Δεν θα γράψω άλλες λεπτομέρειες για να μην κουράσω, μετά από εναλλαγή στάσεων και γλειψιμάτων ήρθε το τέλος.
Συνεπώς θα έλεγα για την Μελίνα δυνατό κοντοπούτανο που ακολουθεί σε GFE και PSE, πρόσωπο όμορφο σε pro milf φάση με πράσινα μάτια.
Να πω ότι είχαν μείνει περίπου 10 λεπτά όταν τελειώσαμε και άρχισε να ετοιμάζεται όταν συμπληρώθηκε η ώρα, αξίζει η συνάντηση μαζί της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
507
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, Dirty69 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού