Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 51 10
Call-Girls 63797
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρόσφατα στο bill, με έστησε κάποια κ πήρα τηλ την καττυ κ σε 30 λεπτά ήρθε. Δωμάτιο 45 στο bill ωραίο κ μοντέρνο. Η καττυ σκάει μύτη με ένα μαύρο φόρεματακι το οποίο αποχωρίζεται γρήγορα κ μένει με μαύρα εσώρουχα. Μιλήσαμε λίγο, λίγα φιλιά κ πήγε για μπάνιο. Εγώ είχα ήδη κάνει. Έρχεται με την πετσέτα κ αρχίζει να με χαϊδεύει κ να με φιλάει. Ύστερα μου έκανε μια πίπα καλή κ αφού την εγλυφα κ γωνία ξανά 5 λεπτό έβαλα προφυλακτικό κ ανέβηκε πάνω μου ώσπου μετά από λίγο ήρθε το τέλος. Η καττυ χαμογελάει πολύ κ είναι σαν να είσαι με την κοπέλα σου. Τέλεια οδοντοστοιχία, κοντουλα με στήθος απίστευτο. Στο δεύτερο γύρο αφού κάναμε το μπάνιο μας ξεκινήσαμε με 69 κ ύστερα ξάπλωσε στο κρεβάτι με τέτοιο τρόπο ώστε το κεφάλι ήταν έξω κ προς τον καθρέφτη ώστε να μας βλέπει. Απίστευτη καβλα. Ύστερα στα όρθια κ αυτή με προσωπικό στον καθρέφτη κ τέλος στα τέσσερα ώσπου τελείωσα στην πλάτη της. Η καττυ πήγε για μπάνιο μου ζήτησε να την βοηθήσω στο ντύσιμο με φίλησε κ μου έκλεισε το μάτι φεύγοντας. Πολύ γλυκιά κ όμορφη κοπέλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
poutanikos!!!
Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
249
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, merts, parpar και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού