Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 139 10
Στριπτιτζάδικα 197597
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
10.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για αρχή θέλω να ζητήσω συγνώμη από τα μέλη διότι ως τακτικός πελάτης στο εν λόγω ίδρυμα δεν έχω φιλοτιμηθεί να γράψω κριτική όλο αυτό τον καιρό.

Θα αναφερθώ στην τελευταία επίσκεψη: Ξημερώματα Τρίτης η ώρα είχε πάει 3:30πμ, με έβρισκε γυρίζοντας από γενέθλιο πάρτι φίλου. Βαρεμάρα,αϋπνία, μοναξιά και ψιλοσηκωμαρες μού καρφώνεται η ιδέα να πάω για μια γρήγορη καταδρομική στο εν λόγω μαγαζί . Ξεπαρκαρω και βουρ προς τα δυτικά προάστια.

Φθάνοντας γύρω στης 4:00πμ παρκάρω στο στενό απέναντι από την είσοδο, ένα χαμηλόφωνο "καλημέρα" στον ευγενικό θυρωρό-κλητηρα και ανοίγω τη πόρτα του στριπτιζοθεάτρου. Λίγος κόσμος, 3 παρέες ξεμπαρκων νεαρών αρρένων που μετρούσαν το χαρτζιλίκι τους, 2 κουρασμένοι μεσήλικες και άλλοι τόσοι αριθμητικά διασκορπισμένοι πέριξ της πίστας. Μάλιστα συνέβη ένα περιστατικό όταν ένας από μια παρέα νέων ήταν αρκετά τυφλά που ανέβηκε στην πίστα και ο DJ διέκοψε τη μουσική προβαινοντας σε παρατήρηση η οποία εισακούστηκε αμέσως από τον μεθυσμένο νεαρό.
Με τα πολλά με καθίζουν στους ωραίους καναπέδες απέναντι από την πίστα παραγγέλνω το ποτάκι μου και ρίχνω κλεφτές ματιές να αναγνωρίσω γνώριμα προσωπάκια.

Ίσως ο χαμηλός φωτισμός, η καθημερινή που αρκετές έχουν άδεια ή ακόμα και η πολύμηνη αποχή μου δεν με άφησαν να εντοπίσω τις "φίλες"μου. Δεν παίρναει 5λεπτο αισθάνομαι το πρώτο χάδι στο κεφάλι μου. Λέω μέσα μου:"εδώ είμαστε!". Γυρνάω και βλέπω μια κορασίδα γύρω στα 25-30ετη, Ουκρανή, μετρίου αναστηματος με μικρό στήθος, ξανθιά με ανταύγειες η οποία συστήθηκε ως Βίκυ. Κερνάω 2 ποτάκια λέμε τις βλακειουλες μας και πάμε για 2 απλους χορούς.
Δεν τρελάθηκα παρά τις φιλότιμες προσπάθειες της. Μου ζήτησε να συνεχίσουμε στο τραπέζι αλλά αρνήθηκα ευγενικά.

Γυρίζω στη βάση μου (τραπέζι) όπου είχε ξεκινήσει χορό στην πίστα η Βικτόρια. Μια επίσης Ουκρανή, λίγο ψιλό νταρντάνα στο σκαρί,καρέ ξανθό μαλλί, μικρα βυζάκια-λεμονακια αλλά για μένα ωραία κολάρα (για πολλά χαστουκακια). Έρωτας

Λίγο μετά το σόου ήρθε στο τραπέζι μου (δεν την προσκάλεσα αλλά το λάγνο βλέμμα μου και τα καρφώματα που μου έριχνε στην πίστα μαρτυρουσε ποιος ήταν ο επόμενος στόχος της).Σίγουρα δόθηκαν διαπιστευτήρια για το άτομο μου από την φίλη της Βίκυ διότι με χαιρέτησε με το όνομα μου, μόλις κάθισε δίπλα μου. Κίνηση ρουα ματ όπου με αγκάλιασε σχεδόν με καβάλησε και άρχισε να δαγκώνει αισθησιακά το αυτί μου. Κέρασα 2 ποτάκια απανωτά και έγινε παιχνίδι χαϊδεματος & γουτσου-γουτσου . Ήταν ζεστή,διαχυτικη αλλά μέσα μου ήξερα πως ήταν ένα γλυκό πληρωμένο ψέματα που απλά ευχαριστιόμουν τη στιγμή.
Η συνέχεια ήταν διπλός χορός με τον οποίο αν δεν άνοιγαν τα φώτα του μαγαζιού για να κλείσουν παίζει να συνέχιζα prive.
Με ευχαρίστησε με ένα σταυρωτό φιλί στα μάγουλα και αποχώρησα με μια γλυκιά καυλα.

Συμπερασματα:
- Οι δυο κοπέλες παρότι που έχουν αναφερθεί σε άλλες κριτικές ήταν η πρώτη φορά που τις δοκίμασα αν και έχω πάει αρκετές φορές στο μαγαζί. Θα έβαζα 6/10 & 8/10 αντίστοιχα στους χορους και 9/10στα σοσιαλ+ευγένεια.

-Κερνάω ποτά (κακώς βέβαια) διότι πάω μόνος ορισμένες φορές ενώ γουστάρω λίγο τα πονηρά χαδάκια και τα σαλιαρίσματα πριν τους χορούς. Γενικά δεν θα σας το συνιστούσα διότι είναι κοροϊδία η σχέση τιμής/διαρκεια παρέας.

-Πηγαιντε διαβασμένοι για τον βαθμό επικινδυνότητας όπως έχει παραθέσει συνάδελφος σε προηγούμενες κριτικές διότι η εμπειρία μου ως ένας πελάτης που ξοδεύει, μού έδειξε πως κάποιες δεν προσφέρουν τόσα όσα οι υπόλοιπες. Αγγίζουν τα όρια αχαριστίας και γαϊδούριας (ονόματα δεν λέω διότι είναι προσωπική άποψη)

-Προσωπικό διακριτικό, φιλικό και ευχαριστο. Ποτά αν και δεν είμαι το πρώτο ποτήρι τα θεωρώ καθαρά χωρίς παρενέργειες. Χώρος καλός, εξαιρετικό σημείο για εύκολη πρόσβαση και άνετο πάρκινγκ.

Αυτά από εμένα και καλες στριπτιζοπεριπέτειες (και ας είναι πεταμένα λεφτά όπως είχα γράψει σε παλαιότερο σχόλιο μου) Ματάκι
christos_021187
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
1.295
Πόντοι:
486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, prontifix, Slimreaper και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2018
Μήπως θυμάσαι, πόση ώρα διαρκεί ο ένας απλός χορός, στο Athens Queens? Ευχαριστώ Gingos
21 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Από όσο ξέρω και μου έχουν πει κρατάει όσο ένα τραγούδι μιας και ρολόγια δεν φοράνε. Υπολόγισε γύρω στα 4-5λεπτα
21 Μαΐου, 2018
Γύρω στα 2.5 λεπτά
22 Μαΐου, 2018
Τι 4 με 5 με τίποτα το πολύ 3 λεπτά..
23 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εξαρτάται την κοπέλα. Όπως μου έχει πει φίλη που δούλευε εκεί κρατάει όσο ένα τραγούδι. 2.5ειναι λίγα, 3.5-4 θα έλεγα το 5 συμφωνώ είναι υπερβολή που είπα Χμμμ;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5