Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήθελα κωλαράκι οπότε θυμήθηκα την Άντζυ με πρόσφατη θητεία στο Φ71 ισόγειο.Τωρα παίζει στο Φωκαίας 19.Ειναι μια μελαχρινή ψηλή Αλβανεζα με αδύνατο κορμι μικρό βυζί γενικά μοντελε σώμα.Προγραμμα ελ.στοματικο,κωλο,69 κλπ.Εδωσα το 20 αρι και μπήκα στο δωμάτιο το οποίο ήταν καθαρό με όλα τα απαραίτητα.Ηρθε μετά από πέντε λεπτά και η Άντζυ και αφαίρεσε τα εσώρουχα της.Ηρθε κοντά μου προκαταρκτικά δεν παίζουν απλά με ρώτησε πως θέλω πίπα.Ειπα άνευ οπότε μαντηλάκι καθάρισμα και στόμα.Πιπα χωρίς δόντι αλλά δεν θα έλεγα αξέχαστη χωρίς εναλλαγές.Το προσπαθεί πάντως.Στησιμο ιεραποστολικό και αρχικά από μουνί το οποίο γάμησα λίγο και μετά βουρ για κώλο στην ίδια στάση.Εκει έδωσα αρκετά λεπτά πόνο χωρίς κανένα παράπονο από μεριάς της αντιθέτως έβγαζε κραυγές που με ενθάρρυναν να δώσω κι άλλο.Κσλη συμμετοχή από μεριάς της έχω την εντύπωση ότι καβλωνει πιο πολύ από κώλο παρά μουνί.Καταθεση στο κωλαντερο της εντός καποτας φυσικά.Αποχαιρετισμος και πάμε για άλλα.Τιμιο κωλογαμησι το Αντζακι αξίζει να σκίζεις τον πάτο αυτού του ψηλού μωρού...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζυ
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.502
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 googlis, prontifix, okalosomulos και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού