Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τί έγινε ρε γκρινιάρη, πάλι φόλα;Χμμμ; Δεν θα το λεγα αλλά....

Ρε μάγκες, ένα γενικό σχόλιο...Διαβάζω συνεχώς κριτικές με σαμπάνιες, κρασιά και δε συμμαζεύεται....μήπως ορισμένοι υπερβάλετε λίγο; Δε θέλω να κάνω υποδείξεις σε κανέναν αλλά μήπως λέω, μήπως τα μαρούλια που δίνουμε θα έπρεπε να είναι αρκετά για να χαλαρώσει η εκάστοτε κορασίδα και να περάσουμε καλά; Εντάξει, σιγά το κόστος για ένα κρασί θα μου πείτε και δεν γκρινιάζω γι'αυτό αλλά μήπως, λέω μήπως ορισμένοι έχουν την εντύπωση πως πάνε να ρίξουν και γκόμενα πάνω στο ραντεβού;Εμμμμ
Εντάξει, πείτε με μίζερο, αντικοινωνικό, περίεργο, δεν πειράζει.Γαμήσου

Πάμε στη νεαρά τώρα....
Περιγραφή. Έβαλα 7 στο κορμί, κανονικά έπρεπε 8, ίσως και 9 αλλά σε αυτή την περίπτωση η τύπισσα το παραγάμησε με τα τατουάζ...Κεφάλι σε τοίχο! Το έχω ξαναπεί πολλές φορές ότι δεν με ενοχλούν αλλά στη συγκεκριμένη κοπέλα με χάλασαν αρκετά θα έλεγα....Μεγάλα σχέδια και χρώμα, ειδικά το κόκκινο πάνω από το μουνί της...Κεφάλι σε τοίχο!
Κορμί τούμπανο, με πιασίματα και αρκετά σφιχτό. Μόνη παραφωνία λίγα σημάδια κυτταρίτιδας στα μπούτια σε συγκεκριμένες στάσεις καθώς και η θέα των σιλικονάτων βυζγιών όταν την έχεις απο κάτω και όταν σκύβει αν την έχεις να σε καβαλάει...
Το μουνί της το είχε κουρεμένο "μοϊκάνα"Ναι!Ναι!Ναι! Είχα πολύ καιρό να δω τέτοιο στυλάκι εκει κάτω και μου άρεσε πολύ. Αρκετά ψηλή κοπέλα, γύρω το 1,75 ίσως και παραπάνω.

Πρόσωπο όμορφο αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο και που θα σου μείνει αξέχαστο. Βασικά είχε και διαφορετικό χτένισμα και ψιλοέχανε το γατίσιο βλέμα που βγάζει στις φωτό...
Για να μην κάνω παραπληροφόρηση, έβαλα φωτογραφίες παραπλανητικές καθαρά και μόνο για το θέμα των τατουάζ, κατα τα άλλα είναι σχεδόν ότι βλέπετε στις φωτογραφίες.

Αγγλικά σε αρκετά καλό επίπεδο και σχετικά καλό τυπάκι, γενικά θα μπορούσα να πω πως από τις 200 περίπου βίζιτες που έχω μαγαρήσει είναι μέσα στις 10-15 που μπόρεσα να κάνω μια ενδιαφέρουσα κουβέντα. Μου είπε 24 χρ. αλλά την έκοψα 26-28....έτσι είναι, όταν γνωρίζεις την 156261 γκόμενα από τη Μόσχα Κεφάλι σε τοίχο!, την καταλαβαίνεις αμέσως....

Πάμε στο σέρβις, όπου μου τα χάλασε, όχι γιατί δεν το κατέχει, αλλά τουλάχιστον μαζί μου έδειξε ότι δεν το ήθελε και το έκανε με το ζόρι. Ο λόγος; Αν είδατε τον τίτλο θα το έχετε καταλάβει.
Γαμόκαιρος αυτές τις μέρες και γενικά κάθεσαι και στάζεις, σκέψου να πηδάς κιόλας σε ένα κωλοδωμάτιο όπου η μπουμπού έχει κλειστά παράθυρα και ανοίγει το κλιματιστικό όταν ξεκινάει το μπαλαμούτι, τί περίμενε να γίνει; Άρχισα να στάζω τις μπύρες που ήπια το προηγούμενο βράδυ...Κεφάλι σε τοίχο! Πλύμένος πήγα, πλύθηκα εκεί και 3 φορές, αρχή διάλειμα και τέλος, τί στον πούτσο να κάνω, να πάω με στολή κατάδυσης για να μη νιώσει άσχημα η νεαρά;Μαλακία

Τέλος πάντων, μερικά φιλιά, μια μέτρια πίπα (τί deep throat και μαλακίες, στο μισό πνιγότανε) και ένας γύρος μέσα στην ψύχρα από μεριά της και τελείωμα σχετικά γρήγορα μόνο και μόνο επειδή είχα να πηδήξω 2 βδομάδες....

Χαλάρωσε αρκετά στο ημίχρονο και κάναμε και μια κουβέντα όπως προείπα και ο δεύτερος γύρος που ακολούθησε ήταν σαφώς καλύτερος και η συμμετοχή της ήταν εμφανώς βελτιωμένη. Το καλύτερό της είναι να τη βάλεις στα 4 όπου στήνεται καλύτερα και από τον Καμμένο.Εμμμμ Θα επιβεβαιώσω τους προηγούμενους ότι σηκώνει υψηλές στροφές και γενικά μου έδωσε την εντύπωση πως αν την πετύχεις στις καλές της γαμιέται σαν σκυλί.
Όμως ρε μάγκες αν πρέπει σε αυτό το επίπεδο και σε αυτό το αντίτιμο να παίζουμε ζαριά αν θα πετύχουμε τη γκόμενα στις καλές της εμένα με χαλάει, το θεωρώ απαράδεκτο και αυτομάτως την συγκαταλέγω στην κατηγορία της φόλας. Σε μένα έκανε χαζά, σε άλλους θα κάνει παππάδες, στον επόμενο δεν ξέρω τί, μπορεί να μην της αρέσει το χτένισμά του....έλεος.
Πιό έντιμο θα ήταν να μου πει πως δεν μπορεί να συνεχίσει. Εντάξει, την έγραψα στ'αρχίδια μου και γω και την έκανα και λίγο χάλια επίτηδες για σπάσιμο στο τέλος, αλλά για άλλη μια φορά έφυγα από ραντεβού με παράπονα. Παράπονα που έκανα και στο γραφείο μετά αλλά εισέπραξα την κλασική αδιαφορία, άντε και ένα συγνώμη με το ζόρι.

Πιό πολύ γκρινιάζω γιατί είδα ότι η τύπισσα θα μπορούσε να ήταν ένα τρελό γαμήσι και ένα απίθανο ραντεβού, αλλά επέλεξε να κάνει μια δουλειά "σωματική" και επακόλουθο είναι και το σάλιο, και ο ιδρώτας και τα φλόκια...αν σιχαίνεται λυπάμαι, αλλά λάθος δουλειά κάνει....Μήπως πρέπει να γαμάω μόνο το χειμώνα;Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Καλά "στεγνά" βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.694
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Depositos, LITHOS 77, ΜrKavlopoulos και 39 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2018
Καλά τα λες μεσιέ. Μας φάγαν τα χαβιάρια κι οι σαμπάνιες και δεν έχουμε να πληρώσουμε τις οφειλές μας...Καλά επόμενα βόλια και προσοχή στις επιλογές!Ματάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1