Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Κατερίνα είναι καινούρια κοπέλα Ρωσόφωνη και στην πρωινή βάρδια που πέρασα εργαζόταν σε ντουέτο με την Ελένη.Εμφανισιακά είναι ψηλή,με σώμα κανονικό και λίγο πλαδαρό,μαλλιά καστανόξανθα στο ύψος των ώμων της.Το σαλονάρισμα της είναι νωχελικό,μελαγχολικό και φαίνεται κάπως κουρασμένη.
Αποφάσισα να την δοκιμάσω καταβάλλοντας το βισσυνί εισητήριο.Η κοπέλα ήρθε στο δωμάτιο το ίδιο νωχελική.Έσκασε ένα χαμόγελο και μόνη της μου είπε ότι μιλάει μόνο Ρώσικα.Δεν καταλαβαίνει καθόλου Αγγλικά.Αγκαλιαστήκαμε και ξεκίνησα να την φιλάω.Φιλιά αλλάξαμε λίγο στην αρχή και λίγο στην στάση της καβαλάρισας.Σε όλη την άλλη διάρκεια ήταν κουμπωμένη και δεν κατάφερα να την λύσω.
Ξάπλωσα στο κρεββάτι και η Κατερίνα κάθισε δίπλα μου στο κρεββάτι πατώντας τα πόδια της στο πάτωμα έσκυψε και πήρε τον πούτσο στο στόμα της.Η πίπα της ήταν σε αργό τέμπο,μέσης ηδονικότητας και με λίγη χρήση χεριού.Εγώ είχα βάλει το χέρι μου μέσα στα μπούτια της και έτριβα το μουνάκι της.
Τις είπα να περιιποιηθεί τις μπάλες,αυτή παραμέρισε τις τρίχες και επικεντρώθηκε σε ένα συγκεκριμένο σημείο χωρίς να διατρέχει όλη την περιοχή.Το τέμπο της παρέμενε σε αργά επίπεδα.
Σε πρόταση μου για 69 ήταν καθολικά αρνητική.Βέβαια στο πρόγραμμα δεν είχε ανακοινωθεί.Συνέχισε λίγο ακόμα την πίπα της σε αργό μοτίβο.
Κατόπιν πήρε το προφυλακτικό και το πέρασε στο πέος μου.Η εφαρμογή του ήταν σωστή και μάλιστα το έλεγξε και προσεκτικά τσεκάρωντας και αν μπροστά είχε κάποιο περιθώριο για το σπέρμα για να μην σκιστεί.Έλεγξε την μύτη του προφυλακτικού δηλαδή.
Κατόπιν της έκανα νόημα να ανέβει απο πάνω μου.Αφού καβάλησε το εργάλειο,παρέμεινε ακίνητη αλλά σε καλή θέση χωρίς να κλέβει και εγώ παλινδρομούσα μέσα της.Όσο την γάμαγα έγλυφα και τα δυομισάρια στήθη της. Σε πρόταση μου να με γλύψει λίγο το έπραξε και ανταλλάξαμε όπως είπα και λίγα ακόμα φιλιά.Έπειτα έμεινε σταθερά στην ίδια θέση και εγώ γαμούσα.
Και στην στάση του πισωκολητού έμεινε στην ίδια θέση απαθέστατη χωρίς όμως να κλέβει και εγώ την γαμούσα.Η αίσθηση από το μουνάκι της ήταν αρκετά καλή.
Συνεχίσαμε για λίγο ακόμα στο ιεραποστολικό όπου εκεί η Κατερίνα μου έδειξε το ρολόι της κάνοντας νύξη για τον χρόνο κάπου εκεί γύρω στο επτάλεπτο και την ίδια ακριβώς στιγμή σε πλήρη συγχρονισμό την φώναξε και η υπηρεσία.
Αφαίρεσα το προφυλακτικό και κάνοντας παιχνίδι εκσπερμάτωσα στο κορμί της Κατερίνας ενώ αυτή είχε απλωθεί σαν αστερίας και ξεκουραζόνταν.
Εν κατακλείδι η Κατερίνα αν και νωχελική δεν κλέβει στις στάσεις.Τις λείπει όμως η θέρμη,το πάθος και η συμμετοχή.Στα θετικά το ελεύθερο στοματικό και το τελείωμα στο κορμί της επίσης. Σε γενικές γραμμές θα την χαρακτήριζα απλώς καλή με σημαντικά περιθώρια βελτίωσης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Kατερίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ZeroTolerance και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2018
Και μια κριτικη για Μελίνα την νεα βραδινή κοπέλα θα ήθελα προφεσορα! Η συνεννοησου με τον άλλο θρύλο τον Devito για κριτική, γιατί τις έχω βάλει στο ματι! Κουλ
22 Μαΐου, 2018
Δυστυχώς σε μένα δεν έκατσε καθόλου καλά και την έδιωξα,αλλά έτσι είναι,το σπορ μας κερνάει και αποτυχίες... Λύπη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2