Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 15 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
H Mαρίνα είναι καινούρια κοπέλα Ρωσόφωνη,κοντή,με μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της , δέρμα λευκό,στήθη δυάρια στητά,πρόσωπο τραχύ,σώμα κανονικό.Εμφανισακά δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο.Αποφάσισα να την δοκιμάσω λόγω προγράμματος,ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο σώμα της και 69.
Στο μαγαζί αυτό έχω συνευρεθεί ακόμα 1 φορά.Είναι καινούριο μαγαζί,καθαρό,με διπλά κρεββάτια και διαθέτει και ντουζιέρες.Επίσης υπάρχει και πετσέτα σφραγισμένη.Η υπηρεσία γνωστή απο μοντελοαλυσίδα και λίγο Φιλιππίδου 11 και Φωκαίας 24 αρκετά ευγενική και εξυπηρετική.
Πέρασα στο δωμάτιο έκανα ντουζάκι και περίμενα την Μαρίνα.Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο μέσα στην τρελλή ενέργεια.Δεν μιλάει Ελληνικά και Αγγλικά μόνο Ρώσικα.Όπως είμασταν όρθιοι την χούφτωσα για λίγο μιας και βιαζόταν να πάμε στο κρεββάτι. Σε φιλιά στο στόμα δεν είναι καθόλου δεκτική αλλά και να την γλύφεις γενικά δεν φαίνεται να το επιδιώκει.
Ξαπλώσαμε και η κοπέλα ήρθε και έκατσε χαμηλά στα πόδια μου και ευθεία προς εμένα.Κλασσική θέση που πέρνουν οι κοπέλες για να περιορίσουν τα πιασίματα.Ξεκίνησε με φούρια το τσιμπούκι της το οποίο ήταν ελεύθερο.Ήταν γρήγορο,με χρήση χεριού πλην όμως ήταν κανονικό τσιμπούκι χωρίς να κλέβει.Η ηδονικότητα ήταν μικρομεσαίας διαβάθμισης.Της έδειξα να έρθει στο πλάι για να μπορέσω να πιάνω και τίποτα και με αγνόησε παρόλο που επέμεινα.Στην στάση αυτή που είχε πάρει μπορούσα να πιάνω μόνο το στήθος της.
Ορχεολειχία δεν παρέχεται.Σε πρόταση μου όμως να περάσουμε σε 69 το οποίο και ανακοινώνεται στο πρόγραμμα ήταν καθολικά αρνητική και ας επέμεινα.Έτσι περάσαμε κατευθείαν στο σεξ αφού μου πέρασε προφυλακτικό. Της είπα να ανέβει επάνω μου και πάλι αυτή ήθελε να περάσουμε στην στάση του πισοκωλητού. Βέβαια επέμεινα σταθερά και έτσι αυτή την φορά αναγκάστηκε να με καβαλήσει.Στο σεξ την πρωτοβουλία είχε αναλάβει κυρίως αυτή μιας και κουνιόταν ακατάπαυστα.Κάποια γλυψιματάκια στα αυτιά για να καβλώσω περισσότερο κατάφερα να της αποσπάσω αλλά αυτά ήταν ελάχιστα.Επίσης και τα στήθη της τα οποία ήταν στητά τα έγλυψα κάποιες φορές αλλά δεν ήταν ιδιαίτερα δεκτική.
Στην στάση του πισοκωλητού πήρε σωστή θέση χωρίς να κλέβει.Μπόρεσα να διακρίνω ότι η κωλοτρυπίδα της ήταν αρκετά δουλεμένη.Δεν πάρέχεται στο πρόγραμμα.Στην θέση αυτή άρχισα να την καρφώνω ενώ κατά διαστήματα έτριβα την κωλοτρυπίδα της με τον αντίχειρα.Αυτή κάθε φορά που έκανα αυτό απλώς μου απέσυρε το χέρι.Επίσης κατά την διάρκεια του σεξ μπόρεσα να καταλάβω ότι μάλλον πρέπει να πονούσε.
Συνεχίσαμε στην ιεραποστολική στάση όπου την πήρα αρχικώς σε στενή επαφή.Στα γλυψίματα δεν ήταν δεκτική όπως προείπα.Κατόπιν της ανέβασα τα πόδια στους ώμους και συνέχισα να την καρφώνω.Μία λεπτομέρεια που ξέχασα να αναφέρω είναι ότι απο το πισοκωλητό και μετά είχε αρχίσει τα finito και finito. Στο σεξ πάντως δεν έκλεβε,τον έπαιρνε τίμια απλά ζοριζόταν.
Κατόπιν αφαίρεσα το προφυλακτικό και όπως ήταν ξαπλωμένη χάιδευα το μουνάκι της ενώ η Μαρίνα μάλαζε τους όρχεις με σκοπό να με κάνει να χύσω.Πράγματι ολοκλήρωσα στην κοιλιακή της χώρα.
Οι γενικές μου εντυπώσεις ως προς τις επιδόσεις της Μαρίνας είναι επιοικώς μέτριες. Στα αρνητικά ότι δεν έκανε 69 παρόλο που αναφέρθηκε στο πρόγραμμα,ότι δεν είναι θερμή,είναι βιαστική.Στα θετικά ότι δεν κλέβει στις στάσεις,το ελεύθερο στοματικό και το τελείωμα στο σώμα της που κάπως εξισσοροπούν την κατάσταση.Ούτε κρύο,ούτε ζέστη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 δημητρης νατσης, mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού