Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
H Ρόξυ είναι καινούρια κοπέλα,Ρωσόφωνη,με ξανθά μαλλιά περίπου ως το ύψος των ώμων της,σώμα κανονικό,στήθη δυομισάρια στητά,όμορφη κωλάρα και ένα μεγάλο τατού λουλούδια στο πλάι του μηρού.Πέρασα στο δωμάτιο και έμεινα ευχαριστημένος.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο πρόσχαρη,δεν μιλάει Ελληνικά αλλά Αγγλικά καταλαβαίνει μερικές λέξεις. Αγκαλιαστήκαμε και ξεκινήσαμε τα φιλιά στα οποία η κοπέλα ήταν δεκτική και ανταπέδιδε με θέρμη.Της αφαίρεσα τα εσώρουχα και τα προκαταρκτικά παιχνίδια συνεχίστηκαν στο κρεββάτι.
Κατόπιν η Ρόξυ πήρε το εργαλείο στο στόμα της και ξεκίνησε ένα πολύ καλό τσιμπούκι,βαθύ και με λίγη χρήση χεριού.Την έφερα στο πλάι και όσο με τσιμπούκωνε εγώ της έβαζα δάχτυλο στο μουνάκι της το οποίο και είναι αρκετά δουλεμένο.Σε πρόταση μου για ορχεολειχία αυτή απλά συνέχισε το καλό τσιμπούκι της.
Την γύρισα σε στάση 69 όπου και άρχισα να γλύφω την μουνάρα της ενώ η κοπέλα ανταπέδιδε το τσιμπούκι με περισσότερη θέρμη.
Η κοπέλα πέρασε προφυλακτικό και καβάλησε τον πούτσο μου όπου και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει με φούρια,βογγώντας ηδονικά.Την έφερα πιο κοντά μου και άρχισα να την γαμάω ενώ ανταλλάσαμε φιλιά,την έγλυφα στα στήθη της και χούφτωνα την κωλάρα της.Η κοπέλα επίσης με έγλυφε και στο αυτί και αναστέναζε καβλωτικά.
Στο πισοκωλητό η κοπέλα στήθηκε ικανοποιητικά και άρχισα να την καρφώνω.Είχα πολύ καλή θέα από το μουνάκι της πλην όμως δεν ένιωθα και πολλά πράγματα γιατί δεν είναι στενή.
Συνεχίσαμε στην ιεραποστολική στάση όπου την γάμησα σε μερικές παραλλαγές ανταλλάσοντας καυτά φιλιά.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό και όσο ήταν ξαπλωμένη χούφτωνα την μουνάρα της, την υπέροχη κωλάρα της και τους μηρούς της.Ολοκλήρωσα στην κοιλιακή της χώρα. Θα την ξαναδώ σύντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρόξυ
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ZeroTolerance και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού