Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 54 10
Sex Studio 202861
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πηγα στοχοποιημενος για Βανεσσα, μου αρεσαν πολυ οι φωτος της. Αλλες δυο φορες ειχα προσπαθησει, τη μια δεν ειχε παει η υπηρεσια και την αλλη δεν ηταν στο μαγαζι ενω αναφεροταν στις βαρδιες. Αυτη τη φορα ηταν εκει! Μολις την ειδα, περασα. Ειναι μελαχρινη, με ωραιο μεσαιο στητο βυζακι, πολυ λιγη χαλαροτητα στην κοιλια, ωραιο κωλο, ωραιο προσωπο και πολυ ωραια ποδια! Μιλαμε για ποδαρες, γαμπες τρομερες, ωραιες φλεβες στο πελμα, ακομα και στη γαμπα!
Μπηκα κι εκανα το μπανακι, περιμενα λιγο μεχρι να ακουστει ο μαγικος ηχος...
Ηρθε λιγο απομακρη στην αρχη. Την ειδα για καπως τυποποιημενη, να παει, να κατσει στην ακρη του κρεβατιου (μακρια απο εμενα), να δει το τσαντακι με τα εργαλεια, να μην με κοιταει. Σκεφτηκα οτι θα χαθει η συναντηση αν παει ετσι, τουλαχιστον ας εκμεταλλευτω το οτι μου αρεσει. Πηγα λοιπον πανω της και αρχισα να την γδυνω. Εκει επεσε κι αυτη πανω μου με φιλια στο σωμα μου δινοντας εμφαση στις θηλες. Εγω εκανα το ιδιο, το στηθος της ειναι πολυ στητο, σας ψευτικο κι ας ειναι φυσικο και μεσαιου μεγεθους! Μετα επεσα στις ποδαρες. Για αυτες πηγα. Τρομερες! Ασχοληθηκα για ωρα.
Υστερα της ζητησα να μου γλυψει αρχιδια, κατι που αρνηθηκε κατηγορηματικα. Στο τελος της ειπα οτι αυτο δεν μου αρεσε και ειπε ειναι προσωρινο λογω επισκεψης σε γιατρο. Θα δειξει, αφου θελω να ξαναπαω. Οποτε εβαλε δαχτυλακι και με εγλυφε παλι σε διαφορα σημεια. Μετα φορεσε το στραπ κι επεσα στα 4 να με γαμησει. Μου προσφερε μαξιλαρι για τα γονατα, πολυ ευγενικη κινηση! Δεν τα καταφεραμε καλα λογω διαφορας υψους οποτε ανεβηκαμε στο κρεβατι και με πηρε στα ισια. Με πολυ ωραια τεχνικη με πηδουσε και με εγλυφε, εφερνε το προσωπο της κοντα στο καβλι μου εντωμεταξυ οπως και πριν που μου εβαζε δαχτυλο. Οι βυζαρες της εστεκαν ορθες, μεγαλη καβλα. Σε αυτη τη σταση τελειωσα.
Αραξαμε και τα ειπαμε λιγο, μιλαει ελληνικα μια χαρα και ειναι ευχαριστη στην κουβεντα. Θα παω για επαναληπτικη, θελω να ξαναγλυψω τις ποδαρες και να δοκιμασω να με γλυψει!!
Καλες τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, Ckramer, mad_max

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού