Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μεσημέρι Παρασκευης και πάω στοχευμένα να περάσω με την Μελίνα καινούργια σχετικά κοπέλα στο μαγαζί,αφού λοιπόν έχω δει την κοπέλα κάνα δυο φορές στο σαλόνι αποφάσισα να περάσω έτσι πάω δωμάτιο και μετά από λίγο έρχεται η Μελίνα που εμφανισιακά είναι ξανθιά και έχει σώμα με ωραία πιασίματα κωλο μπούτια και πολυ ωραία βυζια.Η κοπέλα μου είπε πως είναι Ρωσσιδα αλλά χλωμό το κόβω μάλλον Μολδάβα η Αλβανίδα λεπτομέρειες που ίσως δεν έχουν σημασία απλά τυπικές κουβέντες που γίνονται συνήθως.Η κοπέλα χωρίς πολλά προκαταρκτικά απλά λίγο ισπανικό με ρωτά αν ήθελα τσιμπούκι με ή χωρίς Καποτά τής λέω βάλε Καποτά και μου κάνει ένα αρκετά καλό τσιμπούκι στη συνέχεια ανέβηκε από πάνω μου και κάθησε καλά πάνω στον πουτσο μου στη συνέχεια την βάζω σε ιεραποστολικη στάση ενώ χουφτωνα την κωλαρα της έπεσαν και μερικά γλωσσοφιλα και τελείωσα.
Γενικά η κοπέλα φαίνεται να έχει εμπειρία στη δουλειά δεν δυσανασχετεί σε εναλλαγές στάσεων φυσικά δεν έχει και κάποιο ιδιαίτερο πάθος αλλά στα βασικα είναι σωστή ένα σημείο επάνω της που δεν μου άρεσε ήταν τα πόδια της τσόχινα και όχι τόσο περιποιημένα.
Κλείνοντας να πω ότι ήταν μια μέτρια εμπειρία δεν ξέρω αν θα ξαναδοκιμάσω θα το σκεφτώ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 18, 2018
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Peter Van Norden, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Ημεδαπος και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού