Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 83 10
Στριπτιτζάδικα 170068
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

...γνωρίζω ότι ο πορνικός ηδονισμός είναι "επικίνδυνος" υπο μια έννοια , ωστόσο ο εθισμός σ'αυτόν είναι πολύ ισχυρός και έτσι βγαίνεις στο σεργιάνι για να αντλήσεις λιγη "παράνομη" ηδονή επωμιζόμενος το κόστος...
...η συσσωρευμένη δυσφορία απο την κοινωνική μαλακία, επέβαλε στο σαρκίο μου να μετακινηθεί στο εν λόγω στριποθέατρο για να εκτονωθεί χρησιμοποιώντας κάποια ανώνυμα σαρκία...
...λίγα οπτικά ερεθισματα απο χορούς στην πίστα , εξεκριναν απο το λιμβικό μου σύστημα κάποιες μικροποσότητες ευφοριστικών νευροδιαβιβαστών ...
...πρωτος χορός με την ξανθιά βυζαρού πολωνέζα , ...αρκετός απτικός και λειχικός ηδονισμός επι των μαστικών της αδένων ...επέφεραν μια καλή αιμάτωση στο πεοεντέριο μου ...
...δευτερος χορός , με την αναλίνα ( ή κάπως έτσι) επικεντρώθηκα στο στεατοπυγικό της συστημα όπου το κουνούσε , δίκην "twerking"...όπου την φιλοδώρησα με μερικές καλές σφαλιαρίτσες επι των οπισθίων της ...είχε πραγματικά ένα πολύ μαλακό και στητό κωλαράκι ...
...τρίτος χορός , με την χυμώδη λαρισα , είχε υπερμεγέθεις μαστούς , κάπως αφελής ...αλλά δεκτική , οπότε ήταν το καλύτερο επιδόρπιο που με οδήγησε στην εκσπερμάτιση ...
...η δυσφορία εκτονώθηκε κάπως και το πολυπόθητο μίγμα ευφοριστικών συνουσιοπιοειδών περιέλουσε τον διαταραγμένο εγκεφαλό μου , δινοντάς του μια παροδική ηρεμία ...
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, Jim25jim, Ακαμάτης και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2018
παιχτη η ξανθιά βυζαρού πολωνέζα που αναφερεις, ειναι η Βικτωρια με τις φυσικες βυζαρες γνωστη στο golden?
αν ναι, τοτε αυτη η Λαρίσα που λες με υπερμεγέθεις μαστούς, θες να πεις οτι εχει μεγαλυτερα βυζια απο την Βικτωρια?
τρελανες μας!!!
18 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

νομιζω ναι μυστη μου Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2