Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βλέποντας πως δεν υπάρχει κριτική για την συγκεκριμένη κοπέλα, θα προσθεσω μία, παρόλο που πέρασε καιρός,γιατί τα καλά λόγια πρέπει να λέγονται.. Λίγες μέρες πριν τα Χριστούγεννα ειχα παει στο μαγαζί περίπου τις έντεκα το πρωί. Η τσατσα συστηνει την Νίνα, απο Μολδαβία. Βλέπω μια ωραία και συμπαθητικη κοπέλα, με καστανα μαλλιά και γλυκό πρόσωπο, χωρις δεύτερη σκεψη δινω 40 ευρώ και μπαινω.Έρχεται στο δωμάτιο η κοπέλα, συζηταμε λιγο και μετά πιάνει δουλειά.Ξεκινάει με φιλια και χαδια στην κοιλιά μου και κατεβαίνει κάτω.. Αρχικά μου γλυφει τα μπαλακια για ενα διλεπτο.Πραγματικά πολύ ωραία αίσθηση,με είχε ζεστανει εκεί κάτω και φυσικά με είχε ερεθισει για τα καλά.Συνεχίζει με μια απολαυστικοταρη πιπα, στην διάρκεια της οποίας, τον ρουφουσε κιόλας.. Για να μην τελειωσω κατευθείαν εκεί, της προτεινω να ξεκινησουμε το σεξ.Εκείνη απο κάτω. Κατά την διάρκεια του σεξ μου έλεγε (ετσι καβλιαρη ολο μέσα, τι καβλιαρης που είσαι και τέτοια) .Την ωρα που τελειωνα μου εκανε μασαζ στην πλατη,για να χαλαρωσω...Η Νίνα ειναι μια γλυκεια νεαρή κοπέλα, ελάχιστα μεγαλύτερη από εμένα, που συνδυάζει το σεξι με το ναζιαρικο.Ειναι απο τις πιο sexy γυναίκες του χώρου, κατα την γνωμη μου,και καλός χαρακτηρας.Ρωτησα μια κοπέλα, τι κάνει η Νίνα, και μου είπε ότι τώρα είναι Πάτρα. Όταν με το καλό ξαναρθει όμως θα την επισκεπτω, γιατί αξίζει τα λεφτά της,και την προτείνω ανεπιφυλακτα.Ήταν μια ωραία εμπειρία με ενα γλυκό κορίτσι.. Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Νίνα
Μέλος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
172
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alleniverson, hatdio

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2019
Μακριά. Είναι απάτη η κοπέλα. Έχω γράψει σχόλιο κ δεν το διμοσιευσουν. Κάτι παίζει εδώ. Αν επιλέγουν τα σχόλια τα οποία βάζουν πάει να πει ότι το side δεν είναι εγκυρο. Ή τα έχουν κάνει πλακάκια τσατσά με υπεύθυνο του side
20 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Skoyliki8 αυτό που έγραψες ("Ποιο απάτη από τη Νίνα δεν υπάρχει. Δεν έιχα ξαναπάει σε αυτό το μπουρδελο αλλά είναι κ η τελευταία φορά. Πρωτη κ τελευταία. Το άλλο σχολείο που γράφει ότι η Νινα είναι πολύ καλή κ άλλα τέτοια είναι ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΣΗ. Μάλλον η Νίνα το έγραψε ή η τσατσα") δεν στέκει ως κριτική.
Γράψε κάτι που να θυμίζει κριτική και θα μπει.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2