Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημεριανή επίσκεψη την περασμένη Τρίτη στον οίκο. Η τσατσά παρουσίασε 3 κοπέλες, Μαρία, Βικτώρια και Ναταλί. Διάλεξα την Βικτώρια, ψηλή, μελαχρινή, νταρντάνα μιλφ με 3-άρια βυζιά. Στο πρόσωπο θα έλεγα αρκετά αγριόφατσα και λίγο γεμάτη από την μέση και κάτω.
Πέρασα στο δωμάτιο όπου μετά από ένα πεντάλεπτο ήρθε και η Βικτώρια. Με χαιρέτισε στα αγγλικά και αμέσως μου έσκασε ένα βαθύ γλωσσόφιλο. Είναι από το το Κίεβο μου είπε και ταυτόχρονα γδύθηκε. Χωρίς πολλά πολλά έπιασα τα βυζιά της που ήταν πολύ ωραία στην αφή και εκείνη άρχισε τα πουτσοπειράγματα. Περάσαμε σε ένα ωραίο ισπανικό και σε ένα 69. Η πίπα της βαθιά και ωραία με γλύψιμο στα μπαλάκια ενώ το μουνί της χρειάζεται ένα ξυρισματάκι μιας και είναι αρκετά τριχωτό. Ανέβηκε από πάνω μου και την πηδούσα γλύφοντας τα βυζιά της. Ιεραποστολικό με συνεχόμενα γλωσσόφιλα και για το τέλος χύσιμο στο στοματάκι της και κατόπιν φτύσιμο στο νιπτήρα. Φιλάκι και αποχαιρετισμός.
Συμπερασματικά πολύ καλό γαμήσι, ισπανικό και πίπα με μία νταρντάνα μιλφάρα, με δύο μείον όπως η αγριόφατσα και το τριχωτό μουνί της. Συστήνεται για μία δοκιμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 15, 2018
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.542
Πόντοι:
6.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Andrew256 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού