Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
την ώρα που πηγα δεν υπήρχε ψυχή στο σαλόνι οποτε πέρασα κατευθείαν στο δωμάτιο λεγοντας στην υπηρεσία να στείλει την εμμυ την είχα βάλει απο καιρο στο μάτι αλα ολο εμπλεκα με τις λατινες
πρώτη φορά με ην εμμμυ και πραγματικά οι περισοτερες κριτικές από συναγωνιστές ανταποκρινονται στη γνωμη που σχηματισα για το κοριτσι
μπηκε στο δωμάτιο χαρούμενο μα καλη διαθεση προφανώς βελτιώνει με το καιρο τα ελληνικα της
αρχισσμε χαδακια χουφτωνα τη απιστευτη κωλαρα της εγλυφα τα στητα βυζακια της ήξερα ότι δεν φιλάει και για πλακα αρχισα να τις προτείνω έχτρα ευρω για γλωσοφιλα και στο τέλος πόσα θέλει με τίποτα δεν ήθελε το μωράκι
αρχισα να φιλάω τα μουνοχειλα της και με το αναλογο παθος της λεω ,,,δεν με φιλας εσύ το μουνακι σου ειδες φιλιά που δίνει... εκεί επεσε πολυ γέλιο
πριν ξεκινήσει πιπα κάθισε λιγο πάνω στο πουτσο μου τριβοντας το μουνακι της
βλέποντας την πανω μου με τα πανεμορφα βιζακια της συν η αίσθηση και η ζεστασιά που μετέφερε η περιοχή του κολπου της στα αρχιδια με εκαναν τούρμπο
συνέχεια αφου καθάρισε με μαντηλάκι ξεκίνησε καλή σχετικα ακαποτη πιπα ενω εγω σε σταση 69 εξερευνουσα τη περιοχη του πόθου πεντακάθαρη και απαλη ενωθηκαν τα χειλια μου με τα μουνοχειλα της καπια στιγμη θα το παρακανα γιατι εβγαλε μια φωνούλα αλα συνέχισε τη πιπα
μετα που τη ρώτησα μου ειπε οτι τη γρατσουνισαν τα γενια δεν είχα ξυριστει κοντρα
με δικη της προτοβουλια έβαλε προφυλαχτικο και με ρωτησε ,,πως θέλω ,,της εβαλα το μαξιλαράκι να ξαπλώσει μπρούμυτα με κλειστά πόδια το στησημο της ηταν τελειο καβαλισα τη κολαρα της και μπήκα είχα το αντικείμενο του πόθου μπροστα μου μπαινοβγαινα με τους δικούς μου ρυθμούς
αισθηση καλη το μωρό τους τυπικούς αναστεναγμους αχ μωρο μου ναι μωρακι μου κλπ
στη συνεχια επεσα πάνω της στην ιδια στάση για να πιανω τα βιζακια της δινοντας της φιλια στο λαιμο ενω το πουτανακι έπαιζε μαζι μου γύρναγε το στομα για να με φιλήσει και οταν εγώ τσίμπαγα το απέφευγε
με αργους ρυθμούς προσπάθησα να παρατείνω όσο μπορούσα αλα ηταν τοση η καυλα που τελειωσα μεσα της
δεν εδειξε να βιαζεται συνεχεισαμε για λίγο σοσιαλ της έλεγα τη ωραια κολαρα έχει μου ανοιξε τα πόδια τις εδωσα δυο αποχαιρετιστηρια φιλιά στο μουνι και σηκώθηκε να ντυθη δηλαδη να φορέσει το στριγκακι
συμπέρασμα αν την κρίνεις σαν σύνολο είναι μια τιμια επαγγελματίας δεν δυσανασχετεί καλο στησημο σε ρωτάει πως θες δεν ειναι κομοδίνο, ευχάριστη αν υπερβεις κάποια ορια δεν θα στη σπάσει θα σε επαναφέρει με ωραίο τρόπο η συμμετοχή με φωνούλες κλπ είναι ρουτινα για τη κοπελα στάνταρ σε κάθε πελάτη
θα τη ξανατιμησω σίγουρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έμμυ
jimadams71
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
872
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Andrew256 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού