Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 408 10
Sex Studio 561228
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

Με την ελπίδα να δω τη Σαμπρίνα όπως είναι στις φωτογραφίες έκανα την επίσκεψη μου στο Ισμήνης. Δεν χρειάζεται να πω πολλά για το μέρος, το ξέρουν όλοι. Στην υποδοχή περιμένουμε να δούμε με κάτι άλλους ματάκιδες, σα τη χάρη μου, και έρχεται πρώτη η Νάταλι, γεροδεμένη και μαυρισμένη απο σολαριουμ και μετα η πιτσιρίκα μας με την νεανική της δροσιά και χαμόγελο. Βυζάρες να ασφυκτιούν στο μαγιοκορμακι που πίσω κόβει στα δύο τα κωλοβαρδουλα. Αυτό ηταν, πείστικα και πέρασα σε προγράμμα των 70 ευρώ.
Στην αρχή είχαμε ψιλοαμήχανες συστάσεις τυπικές θα έλεγα. Μετα άρχισε να βγάζει μόνη της το κορμάκι που φόραγε. Μέχρι εδώ άρχισα να ανησυχώ μήπως έπεσα σε φόλα. Την πλησίασα και τη χάιδεψα αισθησιακά σε όλο το σώμα καθώς τη φιλούσα στο λαιμό. Ο λαιμός της είναι ευαίσθητος και είδα τα πρώτα σημάδια χαλάρωσης. Την αγκάλιασα σφήκα και την έφερα κοντά στο σώμα μου σε πλήρη επαφή. Εκεί πήρε το χέρι απο το πούτσο μου που είχε γραπωσει απο τη πρώτη στιγμή. Είχε όμορφη αίσθηση η επαφή του καυλωμένου πούτσου μου με το τέλειο μαλακό κάτασπρο δέρμα της, τις βυζάρες και με τα μαλακά πιασίματα στη περιοχή των γοφών.
Την ξάπλωσα και την γλειφομούνιασα με όλη μου την τέχνη. Εμφανώς καύλωσε, καθώς αντιδρούσε είτε με σιωπηλές βαριές ανάσες, είτε με μάγκωμα του κεφαλιού μου με τις μπουτάρες της όταν το έκανα εκεί που της άρεσε. Φιλική συμβουλή να τα προσέχετε αυτά, οι γυναίκες μας καθοδηγούν στο σωστό τρόπο να τις γλείφουμε με τις αντιδράσεις τους σώματος τους.
Σε κάποια φάση την είδα με το βλέμμα να με προτρέπει να τη γαμήσω, ίσως να αποφύγει το τσιμπούκι, ποιός ξέρει. Φόρεσα προφυλακτικό και μπήκα μέσα της. Απέφευγε να έρχεται κοντά στο στόμα μου αποφεύγοντας τα φιλιά αλλά όσο πέρναγε η ώρα και καύλωνε έγινε του φιλιού το πανηγύρι. Στη συνέχεια στα τέσσερα όπου στήθηκε καλά για δυνατό πιστόνιασμα ενω έπαιζε με τη κλειτορίδα της μέχρι να τελειώσω.
Όταν τελείωσα, μέσα στον ιδρώτα, αντί να σηκωθεί να φύγει ξάπλωσε δίπλα μου και χαμογέλασα ρώτησε αν μου άρεσε και αν κουράστηκα.
Της απάντησα καταφατικά και δώσαμε ραντεβού αόριστα για κάποια άλλη φορά που "με περιμένει". Δεν θα περιμένει πολύ αυτό είναι σίγουρο!
Ήθελα να βάλω υψηλότερη βαθμολογία στη συμμετοχή και δεν είχα την επιλογή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 14, 2018
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
tergo
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
338
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Grigori Rasputin, Studio Deluxe, Eisenfaust και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού