Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488340
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν θα μπω κατευεθείαν στο ψητό:

Αποφάσισα, ως βυζολάτρης, να επισκεφτώ την συγκεκριμένη μιας και οι υπόλοιπες στουντιο-βυζαρούδες είναι άστα να πάνε, με τον φόβο ότι θα πέσω σε φόλα μιας και δεν υπάρχει ούτε μια κριτική.

Εμφάνιση: Η Jessy είναι μια γυναικάρα με τα όλα της. Ύψος κάτι λίγο από 1.70, μπαμπάτσική με λίγο χαλαρή κοιλίτσα, κωλάρα (την οποία δεν δίνει δυστυχώς) και μεγάλους βύζους που αν και κοιτάνε προς τα κάτω δεν παίζει ρόλο γιατί είναι σφχιτοί και ζουμεροί. Είναι από Cuba, όπως λέει και ο τίτλος, και κάνει ελεύθερο και 69 και μασαζάκι κτλ. Τις τιμές πάνω κάτω όλοι τις ξέρετε.

Συμμετοχή: Μπαίνει κατευθείαν στο ψητό και της αρέσει να παίζεις με τους βύζους αρκετά αλλά πάρτο χαλαρά αλλιώς θα σε αρχίσει στα κουβανέζικα. Το μουνάκι καθαρό και λαχταριστό και τρελένεται όταν παίζεις με δαύτο. Σε κάποια φάση, αφού άνοιξαν οι πύλες και έτρεχε το ποτάμι, με σφίγγει με τις μπουτάρες τις και μου κόπηκε η ανάσα! Αφού λοιπόν την έκανα τούρμπο ήρθε και η σειρά μου. Με λίγο χέρακι στην αρχί ξεκινά μια πίπα και με δικές μου κινήσεις προσπαθήσα να το γυρίσω σε facefuck αλλά ανεπιτυχώς μιας και γουστάρει χαλαρούς ρυθμούς. Αφού φοράω το πλαστικό την βάζω από πάνω και αρχίζω να παίζω με τις βυζάρες τις και αυτή να κοπανιέται. Την γυρνάω απο πίσω και επειδή δυστυχώς δεν είχα προετοιμαστεί καταλλήλως και δεν είχα διώξει τα χοντρά το τέλος δεν άργισε να έρθει με αυτήν να το ψηλιάζεται και να κολάει τον κώλο της επάνω μου ακόμα και όταν είχα τελειώσει. Μπορώ να πως βλέποντας την κωλάρα της, έχει και ένα μεγάλο tribal τατουάζ νομίζω, να κολάει και να twerkαρει συγχρόνως ήταν απόλαυση. Τέλος μαζεύει τα πράγματά της, φιλάκι και πάπαλα.

Επίλογος: Αν δεν έχετε θέμα με τις μπαμπάτσικες που όμως διατηρούνται καλά και είστε βυζολάτρεις ορμάτε. Αααα μην ξεχάσω να πω πως αγγλικά δεν ξέρει πολλά, τα βασικά μόνο, και γουστάρει την καθαριότητα μιας και πριν αρχίσουμε έβαλε παντού μωρομάντηλα και γυάλισε και τον στρατηγό.

Καλά γαμήσια!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Jessy
Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
96
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 muffer35, Studio Τριγγέτα 3, Cornelius και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού