Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πολύ όμορφο κορίτσι η Βίκυ. Ψηλή, 1.75 καθαρό ύψος, βάρος 52-53 κιλά, μαλάκι σγουρό κοντό, καθαρό όμορφο κουκλίστικο πρόσωπο χωρίς μακιγιάζ, με υπέροχο χαμόγελο, αδύνατη αλλά όχι skinny, με απίστευτα καπούλια (δεν βρίσκω άλλη κατάλληλη λέξη να το περιγράψω, χα χα !!) περιποιημένη, ευδιάθετη, ένα μοσχοπίπινο 19-20 χρονών να το φας και να το ξεκοκαλίσεις!! Βυζάκι μικρό (είπαμε να χωράει όλο στο στόμα), πολύ ωραία η αίσθηση της επιδερμίδας της, το νινάκι της πεντανόστιμο, όχι κλειστού τύπου αλλά όχι και με χείλη τεράστια και αντιαισθητικά, καθαρή (κάναμε και μαζί ντουζάκι) και δεκτική στις θωπείες και στο μάτσαμούτσα με ωραία παθιασμένα φιλιά και διάθεση για παιχνίδι. Καλό social, όλο και κάτι έλεγε το στοματάκι της. Τα ελληνικά της είναι πολύ καλά παρεπιπτόντως. Αν και λέει ότι είναι πάνω από δέκα χρόνια στην Ελλάδα, νομίζω ότι είναι λιγότερα, αλλά δεν έχει σημασία. Θα συννενοηθείς μια χαρά μαζί της. Καταλαβαίνει το χιούμορ και είναι δεκτική σε αυτό.
Καθόλου βιαστική, παίρνει πρωτοβουλίες και ταυτόχρονα αφήνεται να την οδηγήσεις. Το σεξ υπέροχο μαζί της. Διάφορες στάσεις στις οποίες προσπαθούσα να έχω συνεχή επαφή με τα μάτια της. Καναπές, κρεβάτι, ντους, πολυθρόνα, χα χα δεν αφήσαμε σημείο! Ωραία πιπώνει, σαλιώνει καλά αν και δεν το παίρνει όλο μέσα (δεν την πίεσα κιόλας), παθιάζεται στο πήδημα και κολλάει πάνω σου σαν να μην υπάρχει αύριο. Ωχ ωχ !! Για μένα που είμαι αγαπούλης, η Βίκυ είναι ότι πρέπει !! Προτείνεται ειδικά σε πιπινοφάγους, λάτρεις του ωραίου και GFE Fanatics. Αγαπούληδες ορμάτε !! Αν δεν την πάρετε θα εγκληματήσετε !! Χα χα ! Θα περάσετε καλά με τη μικρή.

Τα δυνατά της σημεία; Τα νιάτα της, το γλυκό της πρόσωπο, η χαρωπή της διάθεση και τα καπούλια της !! Χα χα!
Αρνητικά (Λέμε τώρα!!); Καπνίζει, αλλά αν της το ζητήσεις δεν θα κάνει τσιγάρο. Βέβαια εγώ ως πρώην καπνιστής την άφησα να καπνίσει. Τώρα σοβαρά σε αυτά τα ματάκια μπορείς να πεις όχι ?? Επίσης το βυζάκι είναι μικρούλι και κάποιους μπορεί να τους χαλάσει. Δεν κάνει CIM.

Το γραφείο εξαιρετικό όπως πάντα, για μια ακόμη φορά παρείχε σημαντική βοήθεια στην διατήρηση της ψυχοσωματικής μου υγείας !! Για μένα είναι το καλύτερο γραφείο με σταθερή και καλή εξυπηρέτηση όλα τα χρόνια που τους προτιμώ.
Καλά να περνάτε !!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 12, 2018
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Aragorn135
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
11.405
Πόντοι:
10.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, rodriguez65, Jim25jim και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού