Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επιστροφη πριν απο λιγο απο hellinis επειτα απο μισαωρη συναντηση με την μικρα.
Συννενοηση οπως παντα αψογη απο το γραφειο και τσουπ εξω απο το δωματιο οπου η μικρη ειχε βαλει δυνατη μουσικη και ηταν μεσα στην τρελλη χαρα .Χαμογελαστη φατσουλα και σχετικα οτι ακριβως βλεπεις στην φωτογραφια χωρις ομως το εντονο μακιγιαζ πραγμα που δεν με χαλασε , αντιθετως μαλιστα γιατι αναδυεται η φρεσκαδα και η νεανικοτητα των 20 ετων .
Λιγη κουβεντουλα για το προηγουμενο τουρ της στην Ιταλια ενω ξεντυνομουν για ντουσακι , μπανακι δικο μου και βουρ εξω για το μωρο, το οποιο με περιμενε γυμνο στο κρεβατι με τις θεικες τις βυζαρες ετοιμες για ζουλιγμα , ρουφηγμα και δαγκωμα .,
Ξαπλωμα στο κρεβατι και μετα απο μερικα γλωσοφιλα την διεκοψα για να ασχοληθω με τις ατελειωτες βυζαρες της οι οποιες ειναι φυσικες και ειναι η χαρα του καθε βυζολαγνου . Δεχτηκε ρουφηγματα , ζουλιγματα αδιαμαρτυρατα και μετα κατεβηκε προς τα κατω για περιποιηση του εργαλειο και των περιχωρων . Το εργαλειο τουρμπ και την ξαναδιεκοψα για να ανεβει προς τα πανω γιατι μου ειχαν λειψει οι βυζαρες της .
Μετα απο λιγο περασμα σκουφου και της ζητησα να καβαλισει το εργαλειο για να μην χασω την επαφη με τα απιστευτα βυζια της .
Εβαλε βεβαια τζελ παρολο τις διαμαρτυριες μου, λεγοντας μου please baby i have to , οπου και υπέκυψα .
Το μικρο το αφησα να κοπανιεται σε τρελους ρυθμους και εγω απι το εργο , ρουφωντας τα βυζια και ριχνοντας και κανενα πεταχτο γλωσοφιλο.
Οταν το μικρο κουραστηκε το γυρισα σε doggy που κατα την δηλωση της ειναι η αγαπημενη της σταση και κει το σφυρικοπισα κανα 15λεπτο με τα απαραιτητα κωλοσκαμπιλα και με κραυγουλες δικες της αληθοφανεις και εκει επειλθε το τελος .
Ντουζακι λιγη ακομα κουβεντουλα για το επομενο της τουρ στην Ιταλια κ αποχωρηση .
Σε γενικες γραμμες ενα φρεσκο πιπινι με απιστευτους βυζους Προσκύνημα , που ξερει πολυ καλα την δουλεια της και για αυτο ειναι φουλ σε ραντεβου .
Αν προλαβω θα την ξανασυναντησω συγουρα για ωριαιο ραντεβου.
Αυτα συναγωνιστες .. να περναμε ολοι καλα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.929
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rokko28, Spanakeros, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαΐου, 2018
Καλα ο τιτλος γαματος αλλα και η κριτικη για αυτην την μουναρα ολα τα λεφτα Ναι!.Μακαρι καποια στιγμη να ανεβει και Σαλονικα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1